Acilllllll

Zeke

Merhaba bahçedeki kızımız bahçedeki kutuya doğum yapmış ancak ben temiz kutuya almak istiyorum.
Bebekleri de anneyi de balkona almak istiyorum.
Ne yapmam lazım?
Kızım bana aşırı alışık, çok güveniyor. Bebeklere dokunmak konusunda yine de endişeliyim.
Zaten doğumu 2 saat içinde olmuş çok küçükler yani :'(
Ay ne yapabilirim acil bilgi verir misinizzzz

75 CEVAP

Alaracatlover

O kutuyu anne kedi ile beraber balkona taşıyıp yanınada battaniyeli temiz kutu koyarsanız kendisi taşır bence:) (balkon kapalı diye düşünüyorum))

anjelik123

Size güveniyorsa siz taşıyın birşey olucağnı düşünmüyorum yaş mama su falanda taşıdığınız yere koyun daha kolay alışır.

Anonymus552223

Himmm komple kutuyla al gotur o zaman bisey olmaz yaa..

NSukun

Varsa tek kullanımlık eldiven giyip eldivenle tutup yavruları yeni kutuya bırakın eldiven yoksa ellerinizi iyice sabunlayip kuruttuktan sonra alıp yeni kutuya köyün hemen peşlerinden gelir zaten anne öyle hemen yavrulardan caz geçmez merak etmeyin

NSukun

Orda yaşayacağı iki saniyelik stres pis yerde yatmalarindan iyidir ayrıca o kan kokusunu temizlicem diye kendini yorar sabaha kadar doğum yaptığı kutuyu komple atın birde onu temizlemekle ugrasmasin

anjelik123

Yer yer verin arada yaş mama yumurta falanda verin sevindim sizin adınıza :) mis gibi yerdeler artık

Zeke

Ben de çok sevindimm içim rahatladı vallahi:)
Diğer kedilere de hırlıyor.
Ay ne ilginç annelik duygusu...
Zaten kızımız çok duygusaldı, şimdi ×5 olmuştur:))

Yaş mamayı yarın vereceğim şimdi bebişleriyle yatsınlar♥︎ yumurta da haşlarım o yemezse ben yerim:D

anjelik123

Canı acısa emzirmeyi bırakır diye düşünüyorum. Bir kaç gün sonra yavrulardan da mırıldanma sesleri duyabilirsin:)

Zeke

Yaaa yerimm şuan aşırı duygulandım :'(

Zeke

Çok rahatladım ama canı acıyor diye endişeliydim, değilmiş çok şükür ♥︎

LadyAndCat

Memeleri süt dolu asıl bebekler emmezse şişmiş memeler ağrı yapar. Bebekler canını yakarsa Tokat (pati) atar eğitmek için endişelenme :) evet duygusal bi durum zaten... Anneyi sev , konuş bol bol çünkü bebekler yüzünden uyumuyor şimdi o. İşi de zor. Artık onu kimsenin sevmediğini düşünmesin...

ZehraBulutt

Maşallah bebiklere, lütfen fotoğraf atın, ekrandan da olsa biz de sevelim :)

anjelik123

Kendilerini toparlayana kadar daha çok ilgilenirsin 14gün sonra gözleri açıldımı diye kontrol etmeye başlarsın sonra cinsiyetlerine bakarsın :D bunlar olan şeyler :)

ZehraBulutt

Maşallah bir tane calico kızınız var, sarman olan da erkektir büyük ihtimal. Bakabildiniz mi cinsiyetlerine?