Acilllllll

Zeke

Merhaba bahçedeki kızımız bahçedeki kutuya doğum yapmış ancak ben temiz kutuya almak istiyorum.
Bebekleri de anneyi de balkona almak istiyorum.
Ne yapmam lazım?
Kızım bana aşırı alışık, çok güveniyor. Bebeklere dokunmak konusunda yine de endişeliyim.
Zaten doğumu 2 saat içinde olmuş çok küçükler yani :'(
Ay ne yapabilirim acil bilgi verir misinizzzz

75 CEVAP

Zeke

@epiglottis aminnn inşallah:))

@zehrabulut hayırr bakmadım 24 saat olmadı daha doğalı:) bilmiyorum şimdiden anlaşılır mı ki :o
3.bebişimiz belli olmamış da duman renginde o da, kızımız duman vardı kayboldu, ona çok benziyor. Yaramaz fırlama birşey belli ki:)))

Zeke

Hihihi yerim fındık gibiler şimdi:))
Komşumuz baya iyi anlıyor. O geldiğinde ona sorarım:))

anjelik123

Maşallah :))

LadyAndCat

Zeke tatlım daha sıcak tutacak bir şey varsa ser altlarına eski atılacak kazak veya battaniye gibi ama önce yıkamalısın. Kurutup sonra...
Yerden soğuk çekerler üşürler. Bir de lütfen mama koyma yattıkları yere. Mama ve su hemen dışında olsun kutunun veeee maşallah :)
Umarım Anne kısırlaşır.
Hepsi de farklı renk ve güzeller.

Zeke

@Faytekin :))) yaa istanbul içi olsaydım keşke... malesef çok uzaklardayız:(

Zeke

İnşallah gönlünüze göre bi minnak bulursunuz

LadyAndCat

Ebrunincocikleri
LÜTFEN SAHİPLENME İÇİN TAKİP EDİN. SAHİPLENDİRME YAPIYOR.
SİZ ÖNCE BİR NİYETİNE GİRİN ACISIYLA TATLISIYLA DÜŞÜNÜN.
YAVRU BİR KEDİ HAYAL ETMEK ÇOK GÜZEL AMA YA AŞILARI , YA MAMASI SUYU , VETERİNER KONTROLLERİ , OLA Kİ ŞEHİR DEĞİŞTİRDİNİZ, OLA Kİ BİR ALERJİK RAHATSIZLIĞINIZ ÇIKTI...
ŞİMDİKİ KOŞULLARINIZDA ANALIK/BABALIK YAPTIĞINIZ CANLIYI HİÇBİR KOŞULDA BIRAKMAYACAĞINIZA DAİR KENDİNİZE SÖZ VERİN...
(faytekin sizin için söylemiyorum. Genel olarak söylüyorum)

Faytekin

Eve alınıp bi süre sonra sokağa birakanlar işte tam da bu soylediklerinizi hesap edemeyip dusunemedikleri için yapıyorlar bunu maalesef LadyAndCat.

poughkeepsie

Bilgim yok aslında ama aklıma gelen iki şey var belki bi ihtimal yardımcı olur
Bazı kedilerin memişlerinin acıyabildiğini okumuştum burda, belki ondan olabilir
Herhangi bi tehlike görmüş olabilir, sizden yardım istiyodur
Ayrıca yeni başlık açsanız daha iyi olur çok yorumlu başlıklara ben şahsen girmiyorum genelde cevap verilmiştir diye

Zeke

@poughkeepsie tahmin edip yenisini açtım ♥︎
Bu arada onları ben de düşündüm, memeleri kontrol ettim bir şey yoktu:/
Ama tehlike konusu olabilir, dün gece bitane erkek kedi geldi deli gibi kovaladım kaçırdım. Kızım da çok huzursuzlandı:( ay of kalbim

anjelik123

Sağlıkla büyüsünler. Emzirmeyi bırakınca taşıyın karnınıda doyurun daha memnun olucaktır. Hem yavrularda temiz yerde sağlıkla büyürler :)

Anonymus552223

Ya gunduz cok rahat cok mutlu gunesleniyo yiyo iciyo yatiyo. Ama gece kaciyo. Kapali balkon, kutusu var yuksekte de ayrica minderi var. Daha ne yapayim bilemiyorum. Kendi kedilerimin kokusundan dolayı rahatsiz oluyo sanirim. Baska ne belirtiler gostermis dogurcagi zaman. Cami sımsıkı kapatıp kacmamasini saglayabilirim ama strese sokmak da istemiyorum

Anonymus552223

Yavrular emmese bile memede uyuyorlar.

Anonymus552223

Cok mu kotu suanki yeri? Bence varolan yerini daha konforlu hale getirin kutunun ustune kalin bez atin hava ve soguk girmesin. Cunku siz baska yere koysaniz bile anne alip taşiyabilir yavrular ordan oraya tasinmasin. Bu tarz konularda karari anneye birakma taraftariyim. Diger kutuyu da koyun ama yanina isterse ona tasir

Anonymus552223

Ne zaman dogururlar konusu benim de hic bilmedigim bisey cunku hic kedi dogurtmadim:( dogurduktan 2 gun sonra almistim ben eve. 5ini de kutuya koyup almistim ozel bisey yapmamistim. Ama anne geride kedi kaldi sanip 3 4 kere bodruma bakmak istemisti. Sonra ici rahatladi.