Acilllllll

Zeke

Merhaba bahçedeki kızımız bahçedeki kutuya doğum yapmış ancak ben temiz kutuya almak istiyorum.
Bebekleri de anneyi de balkona almak istiyorum.
Ne yapmam lazım?
Kızım bana aşırı alışık, çok güveniyor. Bebeklere dokunmak konusunda yine de endişeliyim.
Zaten doğumu 2 saat içinde olmuş çok küçükler yani :'(
Ay ne yapabilirim acil bilgi verir misinizzzz

75 CEVAP

Faytekin

Ben bunların bı tanesini alsam ya sütten kesilince ????

LEOMM

kendi bi müddet sonra taşır ztn fkt siz oraya annenin ğörebilecegi bir yere mama koyun iyi olur

Zeke

Kutuyu taşımaya kalkışsam korkmazlar mı?:/
Onu ürkütmek hiç istemiyorum.

Balkonumuz kapalı değil, müstakil ev merdiven var aşağıya inip çıkıyoruz.
Merdivensiz bitane daha balkon var. Bilemiyorum ne yapacağımı şaşırdım:( gece olmadan yerleştirmek istiyorum

Zeke

Temiz kutusunu getirdim içine de örtü serdim, göz önünde ama şuan emziriyor bebikleri hala:)

Zeke

anjelik123 ben de öyle düşündüm de ne kadar süre emziriyorlar? Yazdığım andan beri emzir emzir bitmedi de:) hani mesela 1 saat mi sürer biliyor musunuz??

Zeke

@epiglottis ondan dolayı kaçıyor olabilir çekindiği biri varsa.
Rahat etmesi lazım bıdığın

Belirtileri şöyle: bizim kız aşırı ötesi duygusaldı kaç gündür, hep yanıma gelip gözlerime bakıyodu.
Annemin bacağına sürtünmüş sabah. (Normalde yapmıyor ona)
Çok halsizdi. Hep sevilmek istiyordu ve yatıyordu yerde. Göbüşü açık :))
Kutuya tişörtümü koydum, ondan beri çıkmıyor içinden, kimseyi de yaklaştırmıyordu.
Bi de tüm gün poposunu yaladı :)

Zeke

Peki nasıl taşıyabilirim :(

Zeke

Bunun için ne zaman doğururlar diye sormuştum işte yer yapabilmek adına:(
Önden yapsam başkaları keşfeder diye uyumaları için koyduğum kutuya doğurmuş..

Yerleri bence çok ulu orta onlar için. Diğerleri de gelip burda nolmuş diye bakıyor:(
O yüzden en azından gözümün önünde olsun balkonda kapı önünde istedim. Yağmur yağarsa diye de korkuyorum

Zeke

NSukun ay çok teşekkür ederimm:)

Peki bebekler emzirirken almam doğru olmaz değil mi?
Hala emiyorlar da :(((
Bir an önce alıp yerleşsinler istiyorum da:/
Yeni kutusu hazır başucunda bekliyo.
Eldivenim de var.
Kızımı baya bir sevdim rahatlasın diye. Bebişleri emziriyor temizliyor:)
Arada bir de gözümün içine bakıyor.
Ve şuanki kutusundan alabilirsem direkt atıcam ben de zaten:( tertermiz yerde yatsınlar istiyorum:((

Zeke

@NSukun Aa evet içeriye koyayım. Kutunun yanındaydı ama diğerleri gelip yiyebilir.
Besleyici bi mama da denerim yapmayı. Yesin fındığım süt olsun

Zeke

Yeni başlık açmak istemedim de cevap alamazsam açıcam

Annemiz emzirirken yoğurur gibi hareketler yapıyo havaya doğru. Gözlerimin içine bakıyo bi de kuzucum :(
Canı mı acıyodur ki acaba ?
O hareketi neden yapıyor olabilir?

Zeke

[[[[[Bağlantı (Link) açıklamasını girin](https://hizliresim.com/HwQAy8)](https://hizliresim.com/FFeVIA)](https://hizliresim.com/zJ6QYI)](https://hizliresim.com/NWtn1u)](https://hizliresim.com/87dUPz)

Zeke

Yeniden merhaba, bizim bu kızımız bugün değişik şeyler yapmaya başladı:/
Lütfen yardımcı olur musunuz şaşırdım kaldım....

Birincisi bizi görünce miyavlıyor sürekli sürekli sürekli......

İkincisi balkonda kapının direkt önünde yatakları. Bugün 2-3 defa eve girmeye çalıştı. Sürekli içeri bakıyor :/

Üçüncüsü yanına gittiğimde önüme yatıp kendini sevdiriyor her zamankinden fazla olarak.

Aç değil, susuz değil, soğukta değil.
Derdi ne olabilir ki??
Emzirmesi gayet iyi. Bebişlerimiz çok keyifli.
Ama annemiz bugün bi garipleşti.

Zeke

Ağlar gibi miyavlıyor sanki. Uzun uzun böyle :/

Anlamadım, bir yeri mi acıyor?
Bebekleri mi içeri taşımak istiyor?
Dokununca acı belirtisi yok.

Sadece sevilmek için yaptığını da düşünmüyorum...

Zeke

Çok acil cevaplarınızı bekliyorum :(((