Acilllllll

Zeke

Merhaba bahçedeki kızımız bahçedeki kutuya doğum yapmış ancak ben temiz kutuya almak istiyorum.
Bebekleri de anneyi de balkona almak istiyorum.
Ne yapmam lazım?
Kızım bana aşırı alışık, çok güveniyor. Bebeklere dokunmak konusunda yine de endişeliyim.
Zaten doğumu 2 saat içinde olmuş çok küçükler yani :'(
Ay ne yapabilirim acil bilgi verir misinizzzz

75 CEVAP

Zeke

Az önce taşıdımmm:) bir sorun yaşamadık çok şükür.
Annesi de yeni kutuda emzirmeye devam ediyo yicem çok güzeller❤❤❤❤

Faytekin

Gözünüz aydın Allah analı babalı sahipli büyütsün :)
Taşıma sorununu halletmişsiniz sevindim,size çok düşkün ise kendiside muhtemelen sizin yanınıza yakın biyerlere taşıma işlemini yapacaktı 1-2 gün içinde ,benimki öyle yapmıştı çünkü :) kapalı balkonunda doğum yaptı ertesi akşam işten geldim bı baktım hepsi benim yatakta:) ben balkona yuvasına taşıyorum taşıyorum o arkamdan alıp alıp benim yatağa getiriyordu tekrar :) en sonunda alın dedim yatakda oda da sizin takılın kafanıza göre ,iki ay kanepelerde salonlarda yerlerde yatmistim :)

Zeke

epiglottis beğenmemiştir gidiyorsa:(
Bizim kız 4 5 gündür hiç ayrılmadı çünkü buradan. Bütün gün de kendini yalamış annem söyledi.
3 tane bebeğimiz oldu:)))

LadyAndCat

Faytekin üzülme biz sana buluruz etrafta bu ara öksüz anasız kedi dolu...

Faytekin

Evet ya üçüncü kedy olsun istiyorum :) şöyle minnak bişey olursa iyi olur sokakdan ,büyük olursa evde Kedy terörü esebilir benim Küçük çok kıskanç çünkü :) yavrulara bişey yapmıyor sadece .

Anonymus552223

Kac tane dogdu? Bizimki koca gun balkonda uyuyor gece gidiyor:( baska yere doguracak galiba ona yer de yaptım ama begenmedi heralde

Zeke

@anjelik Aşırı güveniyo bana, şimdi gittim sevdim kafasını. Mayıştı yine kızım gözüme bakıyor zaten kıyamam. :(
Sanırım emzirmeyi bırakınca taşıcam ya bırakamam ortada...

NSukun

Doğum haberi duyunca kendi çocuğum olmuş gibi seviniyorum tabi kontrolsuzce üremeleri doğru değil ama dünyaya gelince de insanın içi bı hoş oluyor :))) sağlıkla buyusunler umarım sahiplendirip güzel yuvalarda mutlu yaşamalarını saglayabilirsiniz

LadyAndCat

Bebeklerine öğretiyor Zeke :)
Bebekler de memeye yapıyor.
Canı acımaz daha dişleri yok bebeklerin...

Zeke

@LadyAndCat yaa başından ayrılmıyorum zaten babam kızıyor rahat bırak diye:D sürekli konuşuyorum, başını okşuyorum çok halsiz dediğin gibi:( uykusuz kalmış kuzum ben sevince iyi geliyor. Oh canı yanmıyormuş çok sevindim♥︎

@ZehraBulutt şuanda fare gibiler amaa atıcam şimdi çekip:))))) çok şeker 3 bebikimiz var:)

@epiglottis evett onu ben de okudum, papatyamız da var. birkaç güne yaparım aynen::)

LadyAndCat

Oooo Faytekin üçüncü kediyi mi alıyorsun ? :))

Zeke

Ay çok acıkmıştı diye koydum kaldırdım sonra kalanlarını:)) kuşum çok halsiz.
Bıdıklara vere vere evde verecek bir şey kalmadı:D bakıcam vallahi üstümdeki pijamaya kadar verdim:D
Teşekkür ederiz hepinizee♥︎
Sütten kesilsinler anneleri götürücez. Umarım belediye zorluk çıkarmayı keser. Bakalım:)

Faytekin

Ben buldum sanırım anneleri yokmuş 5 yavru var,birini alicam inşallah,burdan gördüm az önce ilanlarda ..

Zeke

Ayy sizin için, ama özellikle o yavru içinn çok sevindimmm♥︎♥︎♥︎

Anonymus552223

Dursunlar biraz bence yemi kutuyu da annenin gorebilecegi yere koyun belki kendi taşır. Hayirli olsun bebekleriniz