Kedim Ciftlesme Dönemine Girdi, Ne Önerseniz ?

qazi28

Değerli arkadaşlar kedim 1 yaşına yaklaştı ve artık saga sola işaret bırakmaya başladı :) Komşumuzun dişi kedisi var ve çiftleştirmeyi düşünüyoruz. Sizce hemen böyle bir şey yapmak sakıncalı olabilir mi ? Benim kediminin mi oraya gitmesi daha olur yoksa dişi kedinin gelmesi mi ? Kedilerin ilk karşılaşmasını nasıl ayarlamalıyız? Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim ????

61 CEVAP

qazi28

Bakin yine sorunuzda cevabınız var :) Herkes aynı cevabı neden veriyor? Ben daha önce bu cevabi anladım dediğim halde aynı şeyleri söylemek ne kadar mantıklı:) Sadece basitçe bir düşünün lütfen :) Farklı bir cevabınız yoksa mesela yazmamayı tercih edebilirsiniz. Sözlük, forum vs tarzı yerlerin işleyişi budur aslında daha önce yazılan şeyler yazılmaz (Özellik muhattap söylenen fikri anladığını 100 kere belirtmisse ). Eğer yazılmaya devam ediliyorsa 2 sebebi olabilir ya olayı lince çevirmek ya da dikkatsiz biri olmak. Iyimser olmak ve sizlerin dikkatsiz olduğunu düşünmek istiyorum :)