Hanımlar Bayanlar Erkekler Baylar

Kurter

Şu marka nedir bileniniz var mı benim bir kedim var mayyak yeminle kedilerimin hepsi nd yiyor tüketiyor bir tanesi yemiyor hayliyle benim.annemde durumu iza edip mama aldı nd kedi yemiyor diye phetshopcu da bu mamayı verdi ama deneme amaçlı yarim kiloluk aldigi için annem kedi yer mi diye markası ne dır sormamış bende merak size danışmak istedim teşekürler

32 CEVAP

nidaxu

yavru prochoice benziyo onun da taneleri böyle yıldızlı gibiydi

Kontesiim

RC kitten a benziyor.

Bunu vermeyin ya çok kotu icerigi baska aroma denediniz mi Nd'de. Cok bagimlilik yapici madde var Rc'de zaten. Baska markalar deneyin fitmin purity mesela.

Kurter

Napiyim şimdi usta vermiyeyim mi bunu bundan başka yemiyor gevşek

Shaco

rc bu eminim petshoplarda ucuz satıyorlar aynı içerik koku

TATA4242

Felicia

Gece1

Royal canin bu mama

Gece1

Royal canin bu mama

Gece1

N.d benim kızımda yemiyo bitince orijen almayı düşünüyorum

Zukoo

Felicia kitten. Rc kitten daha küçük. Felicia da kullandım ve biliyoruö

serapmavii

Mystic yetişkine benziyor ayol bu benim kızım da peşinden koşuyor bu mamanın içeriği güzel olarak biliyorum biz de yarım kilo almıştık bunu denedik beğendik ama şimdi kısır oldugu için kısırlaştırılmışını deniycez

serapmavii

Mystic yetişkine benziyor ayol bu benim kızım da peşinden koşuyor bu mamanın içeriği güzel olarak biliyorum biz de yarım kilo almıştık bunu denedik beğendik ama şimdi kısır oldugu için kısırlaştırılmışını deniycez

serapmavii

Mystic yetişkine benziyor ayol bu benim kızım da peşinden koşuyor bu mamanın içeriği güzel olarak biliyorum biz de yarım kilo almıştık bunu denedik beğendik ama şimdi kısır oldugu için kısırlaştırılmışını deniycez

Cansumuezza

Royal canine benziyo ama taklidide olabilir

nalathecat

bonacibo kitten ın taneleri de böyleydi