Hanımlar Bayanlar Erkekler Baylar

Kurter

Şu marka nedir bileniniz var mı benim bir kedim var mayyak yeminle kedilerimin hepsi nd yiyor tüketiyor bir tanesi yemiyor hayliyle benim.annemde durumu iza edip mama aldı nd kedi yemiyor diye phetshopcu da bu mamayı verdi ama deneme amaçlı yarim kiloluk aldigi için annem kedi yer mi diye markası ne dır sormamış bende merak size danışmak istedim teşekürler

32 CEVAP

Shaco

royal canin kitten eminim pethsoplar bunu yetişkin kedi en iyisi felan diyip satıyor ve kediye bağımlılık yapıyor başka mama yemiyorlar birdaha maalesef bırakın o mamayı iyi değil

justtfelix

Royal canin yavru kedi maması gibi duruyor

gizemaslan

Royal C. Kitten a benzettim ben

Linsenpai

Evet felicia kitten'a benzettim ben de

Kurter

Artık bundan yiyor nd yi yemiyor wallaha hangisi tam.nokta atış yapan var mı artık bundan alicam hep teşekürler ilginiz alakaniz icin

Bizimki de yemiyor ya ND bence zorlayın aç kalınca mecbur yer

Kurter

Wallaha usta yeminlen olsun yemiyor nd onu ne koydum yemiyor hic birşey ve4moyorjm bekliyorum diğerleri geliyor yiyor bu dışı yemiyor anca bunu yiyor

HaleSebnem

Rc kitten bu. Yakınen tanışırız kendisiyle

HaleSebnem

Ben bu mamayla 8 kedi büyüttüm (kısırlaşana kadar) kendi tecrübeme dayanarak gelişimleri ve sağlıklarıyla ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Birebir bu mamayı kullanan arkadaşlar varsa onların yorumlarını baz alarak tercihinizi yapabilirsiniz.

ZehraBulutt

Kurter bunun kilosu 20 lira değil miydi, rc'yi o kadar ucuza satmazlar. Felicia kitten'a da benziyor şekli. Bana inanmayıp soru açmana biraz kırılmış olabilirim bu arada

Kurter

Zehram bokunu yiyim senjnnben annem gitti kafami karıştırdı annem aldo bunu kilosu 24 liraymış bu-nun benim ayakta sorun var ben gid3m3sigim için annem akdi bunu sana dediğim başka mamaydı deli

Shaco

ben kedi olsam senin bacağını yerdim mama yerine ham protein kaynağı çünkü

Valla ha ya bulmuşsun mis gibi mamayı burun kıvırıyorlar benimki de 1 gün aç kalmıştı 1 aydır hala karıştırıyorum ayırarak yiyiyor ama zorla alıştırcam açlıktan ölecek değil ya 16 aylık oldu hala proplan yavru maması yiyiyor yavru mama yiye yiye 6 kg olmuş dana

Kurter

Su ayak düzelsin bir örnek alip gidip sorucam ne bu diye

ZehraBulutt

Nala bonacibo daha koyu renkli, hem de onun petshoplara satışı yok direkt internetten satıyor aracısız olarak.