Hanımlar Bayanlar Erkekler Baylar

Kurter

Şu marka nedir bileniniz var mı benim bir kedim var mayyak yeminle kedilerimin hepsi nd yiyor tüketiyor bir tanesi yemiyor hayliyle benim.annemde durumu iza edip mama aldı nd kedi yemiyor diye phetshopcu da bu mamayı verdi ama deneme amaçlı yarim kiloluk aldigi için annem kedi yer mi diye markası ne dır sormamış bende merak size danışmak istedim teşekürler

32 CEVAP

Kurter

Tamam tamam en güzeli mamayı alip phetshopcuya gidicem bu ne diye sizinle paylaşıcam soz ozaman mamayı yer mi yemez mi diye yafa yesin mi diye siz4 de danisicam çok saolun ilginiz alakaniz icin hepinizin bokunu külahta yiyim iyiki varsanız değerli insanlar

Begits

Ben de Royal Canin Kitten gibi..