Merhaba.yardım Eder Misiniz

alina_

Merhaba kedime bonacibo alıyorum.Bonacibodan 1 tık iyi ama çokta fiyat fark etmeyecek mama var mı?whiskas %20 etmiş.O iyi mi bonacibodan.Küçük gramlı uygun fiyatlı mama önerir misiniz

75 CEVAP

TATA4242

@Carathras
İşde beklediğim yorum bu,mükemmel yorumunuz için teşekkürler.Her zaman objektif olmak lazım ve evet benimde kafaya koyduğum şeylerden biri bu.Klickere gelirsek evet güzel mama.Hatta sizide klicker yorumlarında gördüm :)Acaba o mu dedim ve şimdi emin oldum.

Carathras

@TATA4242
Evet evet instagramdaki benim dayanamadım yazdım çok ağırdan alıyorlar, gerçekten ümitliyim iyi birşeyler çıkacak diye çünkü özellikle bu mama sektörü bir çılgınlık içerisinde diğer yerli firmalar mama içine zararlıları basıp farklı farklı markalar piyasaya sürüp duruyorlar.
Hermos'dan biraz ümitliyim yani :)

Mesleği bırakıp veteriner olup Proplan falan satınca böyle yorum yapmayı bırakıcam :D

Carathras

Yurt dışında o adama 1Euro = 1 TL düşünün çarpıp bölmeyin orda 60 70 euro bizim mantıkta 60 70 TL.
Ben sadece yerlilerin gereksiz zam yapmalarını yanlış buluyorum bu Çağatay Pet özelinde eleştiri, Hermos'da ürünleri için son kullanıcıya kendi satış ağı yok.
Ama büyük bir rant var şuan bu sektörde yadırgamıyorum.

TATA4242

Evet hermospetden bende ümitliyim,hiç bekleyordum,tak diye Mystic çıkardılar,şaşırdım,baktım ço kötü değil,pek iyide değil ama Matisse kadarda kötü değil dedim.Sonra düşündüm ve keşke tahıl olmasa dedim,sonra klicker markasına hız verdiler.Şimdi en son gün sayıyorlardı.Çok mu iyi,hayır ama ginede karbonhidrat oranına baktığımda,Nd düşük tahıllıya yakın bir içeriği var.Onun tahılsız hali gibi.İleride daha iyilerini çıkaracaklarına emin gibiyim.

TATA4242

Evet kesinlikle katılıyorum.

Carathras

Mystic'ten umarım ilerde ters birşey ile karşılaşmayız ben karşılaşacağımızı düşünmüyorum Klicker'la da fiyatı abartmadan gelirlerse ben N&D falan almayı da bırakıcam.

Mystic içinde bazı mineral değerleri net değildi, burda da konuşmuştuk adamlar onu da güncelledi mesela, iyi yoldalar ya böyle devam edip bozmazlarsa bizim için iyi bir güvenli kapı olur.

Carathras

@alina_
Nerede yaşıyorsun bilmiyorum, Bursa'da ikamet ediyorsan kısırlaştırılmış somonlu olandan numune verebilirim denersin eğer ulaşamazsan en azından bir miktar fikir olur.
Instagram'dan iletişime geçebilirsin Mystic firması ile ve numune isteyebilirsin mutlaka al ve kullan derim.
Tercihinde yavru kedi maması olsun.

paytakpenguen

Buyurun size 1.5 kg linkleri yavru mu yetiskin mi ariyorsunuz mesaj atarsaniz bulurum.

https://www.***********.com/mystic-gurme-yetiskin-kedi-mamasi-1-5-kg-kc1634625?gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGiMy9p9UHPaA93UgZulJTeiG7PWUuZbCPz35d0CdHjb_CFNxkFg5KhoCnlIQAvD_BwE (Kargo ücreti yok)

https://m.***.com/mystic-az-tahilli-tavuklu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-P426856289?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGnWBGy6HkvwoXbN7TDtWNTKkOovNsm3YcP5nTQrMqvaByEF-GE9uHBoCaLgQAvD_BwE (Kargo ücreti yok)

TATA4242

Evet bende öyle düşünüyorum,Klicker(fiyatı uygun olursa)ve Mystic markasını dönüşümlü kullanıcam.Arada birde Felicia filan alırım.Gerçekden doğru yoldalar,dediğiniz gibi en başından mükemmellik beklememek gerekiyor,zamanla herşeyi daha iyi yapacaklarını düşünüyorum.Zaten hiçbir marka,en başında markalaşmadı.Herşey zamanla,temennim ise,kendilerini sürekli iyileştirerek ve yenileyerek devam etmeleri yönünde.

Carathras

Ben Mystic numunelerini instagram'dan almıştım, bu numune şeysini yeni gördüm güzel olmuş.

minky

Evet bende geçen hafta gördüm.Erteleye erteleye.Halada ertelicek gibiyim :D

Carathras

Bende instagram'dan adamlara yükleniyorum nasıl alcaz numune bir bilgi paylaşın diye :) meğerse yapmışlar zaten.

minky

Ben mamam bitene kadar zam yapmalarından korkuyorum.Mamam çok var.Her markadan üç beş kilo (iki kilo britcare.iki kilo profine ,bir buçuk kilo fitmin vsvs)

minky

Her mama gördüğümde a bunuda alıyım siye diye başka mama alamaz hale geldik.Bende o kadar değilde 10 yada z15 rahat vardır.Şimdi evdekilerin hepsini sokağa boşaltııp koşarak mystic deneyeceğim ya

TATA4242

:D ben alıcam büyük ihtimalle.Şu klicker bi çıksın,1.5 kg paketi yok ise,Mystic 1.5 kg alıcam.Birşeyi yapmayınca,içimde kalıyor :)