Merhaba.yardım Eder Misiniz

alina_

Merhaba kedime bonacibo alıyorum.Bonacibodan 1 tık iyi ama çokta fiyat fark etmeyecek mama var mı?whiskas %20 etmiş.O iyi mi bonacibodan.Küçük gramlı uygun fiyatlı mama önerir misiniz

75 CEVAP

mama konusunda en iyisi Royal Canın ondan alın arkanıza bile bakmayın

alina_

mystic gördüm şimdi.50 tl ymiş.Ben numune alıp 15 kg alsam daha karlı çıkacam sanırım.BonacİBO mysticden mystic iyi ise geçeyim o mamaya.güvenilirlik sorun olr mu ve neden güvenilirlikten şüphelisiniz?

alina_

royal caninin iyi olmadığını öğrendim.onu tercih etmeyeceğim

alina_

Evet içeriğe öre ucuz ama bence yerli firma olmalarından.Hem biz 10 tlye alıyosak onlar 2 tlye alıyor.Bence şans verilmeli.Numune isteyip deneyeceğim sanırım.Teşekküre ederim.Ama bonacibonun ş artısı var 1.5 kilosnun fiyatı ile 15 kilosunun kilo aşı fiyatı aynı

alina_

Kakayı kokutmasını sorun değil.Kumunu her yaptığında temizliyorum.Kumumuzdanda memnunuz

Siyammm

Felicia ya verilecek paraya matisse alın içinde birsürü et var

TATA4242

@Siyammm
N&D içerisindede bir sürü et var dimi,meat yazısını bana gösterin kendimi uçurumdan aşşağı atacağım :)Arkadaşlar yemin ediyorum,yerli ürünlere olan gareziniz herşeyin önüne geçmiş.

Anonymus552223

Tata ben basindan mystictiyim ve bu dediklerinin dogru olmasini cok istiyorum. 3 paket oldu kendim aldim, aileme de mystic aldim, yani garezim yok ama suphemi soylemezsem de icin rahat etmez. Babamin fabrikasi degil hicbiri.

TATA4242

@epiglottis
İşde bende bunu diyorum,hiçbiri öyle değil,Nd hakkındada bu yorumları tüm arkadaşlardan bekliyorum.Acana içinde bile meal yazıyor,daha kötüleyen görmedim.Bizim ürünlerde yazsa,oooo meal yazıyor yada un yazıyor derdik.

Carathras

Ben o fabrikada et diye koyuyor görmüyorum bilmiyorum Acana Orijen bile olsa yani şunu diyeceğim yerli diye kötülemek çok yanlış !!!
Yazana göre evet içerik iyi ilerde imkan olursa gidip ziyaret edecem koydum kafaya :D Bir mühendis olarak kurumsal mailim den uygun dille kandırabilirsem :)
@alina_ bence numune iste beğenirlerse kullanabilirsin, ben ikinci paketi kullanıyorum ilk 15 kg bitti.
yine Hermos Pet'in Klicker isimi bir maması üretime başladı yakında satışa da çıkarsa deneyebilirsin.

Mystic düşük tahıllı, Klicker tahılsız markalarıdır.

Mystic'i öneririm çünkü içeriğinde mısır, mısır gluteni pancar vs gibi olmaması gereken tahıllar yok...

alina_

MyStic almayı düşünüp vazgeçmiştim ama deneyeceğim.Ayrıca bonacibo kitten 1-2 yul önce kilosu 8 tlydi.Yani saçma bence.Eskiden 8 tl olan şimdi 16.ciddi anlamda 2 katı fiyat.Mysticin bi yaş maması falanda olsa süper olurdu.Artık mystic alacağım.Bence dediğimiz gibi bu gidişle devam ederlerse gözde olurlar

Carathras

@alina_
Web sitelerinde güncelle yapmışlar ve numune talebi yapabileceğiniz kısım eklemişler. Kargoyu ödemek şartıyla gönderiyorlar sanırım. Senin için aşağıda hem Mystic hem de Klicker markaları için yavru kedi maması linkleri paylaşıyorum, incelersin.

http://www.mysticpetfood.com/tr/mamalarimiz/kedi/mystic-tavuklu-yavru-kedi-mamasi

http://www.klicker.com.tr/tr/mamalarimiz//klicker-tavuklu-kedi-mamasi

bende talep edeyim Klicker için :)

Carathras

Tata, son 1 ay içinde gördüğüm sanırım bizim gibi başkaları da irtibata geçiyor bunlarla ve gerekli güncellemeleri yapıyorlar. Doğru şeyler yaptıkça daha çok talep görecekler bence de biz meyve veren ağacı taşlamazsak iyi :D

minky

Numune sşteden gönderiyolar evet.Ben hala istemedim ama ,,,

minky

Bende zamanında yüklendim ve görünce bi kaldım.İnstagramdan herkese yetmeyince çıkardılar bunu bence.Müşyeri ile ilgililer