Merhaba.yardım Eder Misiniz

alina_

Merhaba kedime bonacibo alıyorum.Bonacibodan 1 tık iyi ama çokta fiyat fark etmeyecek mama var mı?whiskas %20 etmiş.O iyi mi bonacibodan.Küçük gramlı uygun fiyatlı mama önerir misiniz

75 CEVAP

TATA4242

Valla olabilir,dediğin doğru meyve veren ağacı küstürmeyelim :)Birde markalaşınca zam üstüne zam yapmasınlar:)Hummel eskiden bu kadar pahalı değildi mesela,sonra Adidas,Reebok(adidas)Nike ile yarışır oldu.Mango böyle değildi,şimdi Pierre Cardin,Tommy Hilfiger ile yarışır oldu.Yani bu örnekleri fiyat açısından söylüyorum.Bunlarda aynısını yapmasınlar,buradan uyarımı yapim :)

Carathras

Porsche kalitesinde Nissan yaparsan almazlar ama o Nissan'a Infiniti amblemi takarsan Prosche ile yarışırsın.
Sanırım bizim kabul etmediğimiz dünyanın kuralı bu. :)

minky

Evet ya.Haklısınız sizde.Yerli mamaya güvenilmiyor

TATA4242

@minky oda birşey mi evde en az 8 aylık mama var.20 kilo filan rahat vardır. :):):)

minky

Tata wzi yeni mama alana kadar mystic vs 54646495 tl olur

Carathras

Araştırıp içine girdikçe daha sorguluyorsun fiyatlar almış başını gitmiş N&D balkabaklı 550 civarı olmuş 20 gün önce 439 TL'ye aldım insaf hal böyle olunca alternatifleri buluyorsun.
Hermos'da bozmayacak çizgisini zaten bozarsa girdiği oyunda sınıfta kalır rakibi çok.

Carathras

Ben bugün Klicker numunesini istiyorum :)

TATA4242

Matisse fiyatına baktım,aman Ya Rabbi dedim.5 ay önce stok yaptığımda 200-220 tl idi ve aldığım ürünler uzun sktli,şimdi en ucuz 280 tl :):):)şaka gibi yemin ediyorum.280 tl olanda nadir yerler,sktsini filan bilmiyorsun.

Carathras

300 liralık paket 550 olunca normal tepkin ya zaten trend bu yönde bu fiyatlar artar özelikle talep fazla olunca fiyat artacak inşallah bu yanlışı yerliler yapmaz.
Bedava versinler de demiyoruz ama abartmamalılar.
Fiyat politikaları Mystic gibi olursa Klicker tutar ama satış ağları da zayıf bence soruyorum instagram dan hepsini söyleyemeyiz diyorlar orda ..
Ben 20 Mart'da İzmir'de fuar vardı gidecektim Covid patlayınca gidemedim Hermos pet katıldı tüm markaları ile bu fuara orada her bilgiyi alacaktım ama olmadı seneye artık :)

minky

Kaynakça:https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/bonacibo-kedi-mamasi-yorum-*********/

Carathras

Ben 15 kg'lık paketleri hızlı tüketiyorum 5 bende var ortalama ayda 2 - 2,5 kg yeseler birde annedeki kedi yani koca paketin ömrü 1 ay sürüyor. Sürekli evde 20-30 kg arası oluyor kısa vadeli stok bu havalar ısındı fazla yüklenmiyorum.
An itibari ile Klicker numunemi istedim ben gelirde yedirebilirsem paylaşacağım.

Carathras

@minky
Fatma Hanım bloğunda basit bir dille anlatmaya çalışıyor aslında pek çok konuyu bir süredir sadece instagrama bakıyorum blog'unu açmamıştım pek bu tip incelemeler paylaşmıyor gerçi daha ne paylaşacak yeterince bilgi var orada.

alina_

Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%50), Kahverengi Pirinç, Bezelye, Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç,Yucca, Pisilyum.

Kurutulmuş ve taze Tavuk Eti (%40), Kahverengi Pirinç, Bezelye,
Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri,
Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz
Yosunu, Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak, Havuç, Yucca, Pisilyum.

Kurutulmuş Tavuk Eti, Kurutulmuş Kuzu Eti , Kurutulmuş
Balık(%40), Kahve Rengi Pirinç, Bezelye, Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı,
Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Balık Yağı, Nükleotit Maya Proteini,
Mineraller, Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avize Ağacı
Özütü, Zerdeçal Kökü Tozu, Kabak, Havuç, Yucca, Pisilyum.

1.kitten,2.tavuklu,3.gurme.Yavru iken ilk mamayı sokaktakilere ve kendiminkine veririm.Büyüyünce ya tavuklu ya gurme alırım hem evdekine hem sokaktakikere.Ama sadece tavuk mu daha iyi olur gurme mi?

minky

NSukun kazıklanmışsıız biraz sanırım.VanCatin kendi sitesi vancatmarket ar.İçerik bonacibo yine.PawPaw ı bende düşünüyorum.