Kuşum Erkek Mi Dişi Mi?

Hyper

Merhaba yakında kendime kaplumbağa alıcaktım ama vazgeçip kuş aldım aldığımda babam bana erkek dedi ama ben kız olduğunu düşünüyorum resmini attım daha 1 aylık erkek mi dişi mi lütfen söyler misiniz?

36 CEVAP

Oske22

Büyük ihtimalle erkek. Büyüdükçe gagasi mavilesiyor tamamen.

Hyper

Tamam teşekkür ederim.

Hyper

Tamam teşekkür ederim.

Merzela

Bizde erkek sanıyorduk. Yıllar sonra kendi kendine yumurtlama başladığında kız olduğunu anladık. Buda eş istediğinin göstergesiymiş.

Hyper

Resim sanki net çıkmamış gibi https://hizliresim.com/fZqPPR kuşumun resmi.

Hyper

Tamam teşekkür ederim birde size bir soru daha sorabilir miyim kuşum hiç yemek yemiyor hatta şu bile içmiyor ne yapmalıyım yememesine rağmen akşam baya bi altına koyduğum gazeteyi pisletmiş acaba alışmadığı için bizden gizli mi yemek yiyor?

Hyper

Su ya şu yazmışım su olacak o telefon oto düzeltme yapıyor da.

Oske22

Daha çok küçük. Biraz yem dökün kafesin dibine. Cok küçük olduğu icin belki yem kırmayı bilmiyordur. Bir de pet şişe kapağı gibi bir seye su koyun yere. Ordan içsin. Zamanla öğreniyorlar.

Oske22

Zaten yemleri kırıp yediği belli oluyor. O zaman yiyip yetmediğini anlarsınız

Siyammm

Çevrede beyazlıklar var bence dışı . Seçerken vere pespembe olan yavruyu almalısınız erkekler daha sevecen olur

Siyammm

*cere

Oske22

Başka sorunuz olursa bana mesaj atabilirsiniz çekinmeden

Hyper

Çevrede beyazlıklar var evet zaten bende o yüzden şüphelendim ama baya küçük dediğim gibi daha 1 aylık.

Hyper

Acaba aldığım adam yalan mı söyledi.

Oske22

Aldığınız kişi erkek diyorsa erkektir. Onlar daha iyi anlıyorlar.