Kediye Bebek Şurubu Verilir Mi ?

pnariy

Selam arkadaşlar kedim de son 2 gündür halsizlik kusma ateş gibi sorunlar var bugün veterinere götürdük bebek şurubu verebileceğimizi söyledi sizce calpol vermem doğru olur mu aranızda daha önce veren var mı ?

12 CEVAP

Ayselgns

Hiç duymadım böyle bir şey. Başka bir hekimede sormanız faydalı olacaktır.

mervevehubble

bizimkine alerji olduğunda bebekler için kullanılan bi şurup vermişti. şırıngayla 0.7 ml veriyorduk

pnariy

@mervevehubble adını söyleyebilir misiniz lütfen acil lazım da

Siyammm

Pnariy Merve hmm alerji için kullanmış sizinki grip için .
Bende ilk kez duyuyorum başka bir veterinere daha danışın

Yzymr

İç parazit için bebeklerde kullanan bir şurup vermişti veteriner hekimim. Yani veriliyor.

zerenozkaya

Veterinerinizin şurup vereceği zaman reçete yazması gerekiyor.Size isim vermiş olması lazım? Öyle kafasına göre şurup ver diyorsa başka bir veterinere danışın.

reçete yazmadıysa kafanıza göre hiçbirşey vermeyin ve hemen başka bir hekime başvurun

pnariy

Cevaplar için teşekkürler

pnariy

Başka bir veterinere götüreceğim

pnariy

Başka bir veterinere götüreceğim

SelenG_

Merhaba bende ishal sorunuyla bie veteriner önerisiyle çocuklarda kullanılan bir ishal şurubunu kullandım ama iştahsızlık sorunu başlayınca başka bir veteriner hekime danıştım. Bebeklerde kullanılan bu şurubun içindeki esanslarından dolayı mide bulantısı yapabileceğini söyledi ve kestim.