Uygun Fiyatlı Yavru Kedi Maması Önerisi

Ceydaes

Merhaba, 8 haftalık yavru kedim var. Brit care kitten kullanıyorum. Memnunum aslında ama fiyatı biraz fazla. Küçük olduğu için ilk olarak bu mamayla başlamak istedim iyi olduğunu bildiğim için ama bittikten sonra daha uygun fiyatlı bir mamaya geçeceğim. Biraz araştırdım ama çok kararsız kaldım. Felicia, prochoice, golosi, bozita, sanabelle gibi markalar var ama bunların arasında en rahat alabileceğim prochoice. Kilosu 30 tl nin altında olan iyi bir mama önerirseniz çok sevinirm????

43 CEVAP

Ceydaes

Bitince mystic deneyeceğim o zaman teşekkürler herkese????

Ozge00

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/35169-mystic-mamayi-deneyenler

Filtre kısmına mystic yazarsaniz bir sürü yorum çıkıyor. Bende daha önce baktim, tata adli kullanıcı iyi açıklamış. Cok detaylı bakamadım ama şuan siz bakarsanız farklı yorumlarını da görürsünüz.

Ozge00

Reflex kaliteli değil hatta zam bile yaptılar o mamaya. Gereksiz para vermeye gerek yok bence o mamaya

Becolak

Mystic yerli uretim olan ve sokaktaki canlarin bile yuzune bakmadigi Paw Paw mamasinin yeni cikarttigi bi urundur. Turkiyede mama icerikleri istenildigi gibi yazilabilir Mysticte yerli uretim oldugu icin icerikte yazilanlarin dogrulugu kesin degildir.
Nihayetinde guvenilir degildir ithal mamalarda icerikleri denetleyen sistemleri var devletlerin ne yazikki turkiyede yok. Oyuzden bende suan mama yaptirsam arkasina istedigimi yazdirabilirim. Olayin ozu budur.

Ozge00

Ay bıktım artık, e uygun fiyatlı yabancı mama önerin de rahatlayalim biz de, siz de

Ozge00

Ecmel aynen mamalar toplatıldı hatta ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum burda da konuşulmuştu daha önce. Mama sektörü kötü bir batak, işin icine girersek çıkamayiz. İşler bizim bildiğimiz gibi gitmiyor maalesef.

ecmelsoylu

Ben mystic ile pahalı bir markayı 6-7şer ay dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum, böyle yapabilirsiniz. Bu arada instagramda 5bin takipçisi olan bir kedi gördüm merak ettim sordum hangi markayı kullaniyosunuz diye, 5 aydır mystic kullandiklarini belirtti. Tüylerinde falan olumsuz bir etki görmedim fotoğraflarda. Oda 5 aydır sorun yaşamadık dedi.. Yani benim düşünceme göre en azından 5-6 ay kullanip para biriktirilebilir çok şüphe duyuluyorsa..

Cgdmyildiz

T e m i z msma ürünlerini tavsiye ederim kaliteli temiz içerik hemde üretim ve tüketim tarihleri bulunuyor, numune de alabilirsiniz

Becolak

Ceyda hanim mama tercihiniz gayet guzel aslinda doyucu oldugu icinde diger ekonomik mamalara gore porsyonu daha az yiyorlar doyuyorlar devam etmelisiniz arada degisiklik icin nutrifeline yas mama ya da brit yas mama verebilirsiniz kuru mamayi degismeden

Ozge00

Benimki aylik 1 kilo yiyor, kediden kediye değişir. Bazıları 2-3 kiloda yiyormuş. onu kendiniz bilirsiniz ancak ama tahmini yavruya en az 5 ay gider diye düşünüyorum, benimkine kalsa 7 ay gider :D

Ozge00

Mystic

elifozzdemiir

bence de mystic

zinci

Aklınızda reflex markası yok belki de ama uygun fiyatlı en kaliteli mama o bence düşünebilirsiniz

Ceydaes

Reflex hakkında kötü yorum çok gördüm o yüzden eklemedim. Mystic içerik olarak çok iyi ama içeriğinin yanlış yazıldığını ve kedilerde ishal gibi sorunlara sebep olduğunu söyleyenler var. Sizde böyle bir sorun olmadı mı

Ozge00

Yok bizde olmadi hatta tuy dökümüne iyi geldi diyebilirim