Acana Ve Orijen İn Sahtekarlığı

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba az önce bir belgesel izledim hayvan kuru mamaları yla ilgili mutlaka izleyin belgeselin ismi PET FOOLED belgeselde et içeriği fazla olan mamalarda aslın ciflikte doğada ölmüş hayvanların etinin kullanıldığını söylüyor du hastalıktan ölmüş çiflik hayvanlarının etini kullanıyorlarmış Orijen kullanan varsa mama leş gibi kokar bende kullanıyordum şuan değiştireceğim mutlaka izleyin Türkçe alt yazılı

58 CEVAP

Petlover34

Kaan seni üzmek istemem ama kanada menşei mamada bunlar çıkıyorsa türk menşei mamada neler çıkar. Ben bu çok övülen mamalarında içeriklerinin göz boyama olduğunu düşünüyorum. O kadar özenli seçip mama hazırladıklarını düşünmek hahhhahha. Veriyor muyum evet vaktim yok çünkü. Kendime yemek zor hazırlıyorum.

Petlover34

Geçen birisi yazmıştı sürekli yargı dağıtıyorlar bu sitede diye onu bulursanız bana alnından öpücem

Ozge00

Sadece o mamalarda kullanıldığını sanmam. Mama sektörü genel olarka böyle.

Petlover34

Gerek yok derken :))) Allahım sabırlar ihsan eyle sen bana

sforselin

Sizin seçip hazırlayacağınız kadar kaliteli et içeren mama var mıdır bilmiyorum. Ama Orijen'in Acana'nın böyle bi yerden kötülenmesi mantıksız. Gidip yazmışlar üstüne biz insan tüketimine uygun etler kullanıyoruz diye. Kuru mama kullanılacaksa eti en güvenilir olanlardan bence. Karşılarında nestle gibi koca bir şirket varken dediğiniz kadar kalitesiz et kullansalardı bilirdik bence.

zibityus

barf yapabilmek için çok düzenli bir insan olmanız lazım

zibityus

:D acana orijen bırakıp neye geçmeye karar verdiniz

kaanpolat

Barf besleyeceğim

zibityus

Orijen 267 TL 1.8 kg si barf 6 kg 171 TL türkiye de eti fiyatı da ucuz değilken bu barf ne kdar kaliteli olabilir?

Ozge00

Siz bir de ucuz olan ama et içeren mamaları düşünün. Vay halimize

Ozge00

Daha fazla bilgi edinebilirsiniz araştırarak. Barf biraz dikkat ve emek istiyor. Çokça araştırma da istiyor. Ona göre başlayın derim

dogakaradag

Acana ve Orijen Kanada’da üretilen ve top quality diye geçen mamalar oldukları için böyle bir şey yapabileceklerini sanmıyorum zaten insanların yiyebileceği kalitede et kullandıkları için Dünya üzerinde en iyi ilk 5’deler. Çok şeffaf çalıştıklarını duymuştum

sforselin

Barf beslerken çiğ balık vermeyecek misiniz? Çiçek kokmasını beklemiyorsunuzdur umarım bkmjbkb

kaanpolat

Tabiki paylaşırım

sforselin

Onların bilgileri beni çok tatmin etmemişti diye hatırlıyorum. Sertifikaları, onayları var mı?