[Önemli] Kedi Maması Hakkında!

HakanCanKinik

Selamlar,

Burada biraz gözlemledim... ProPlan ve Royal Canin gibi mamaları önermiyorsunuz gördüğüm kadarıyla ilk ProPlan maması PURİNA yani Nestle'nin bir markası.
Mamanın kötü olabilme ihtimali % kaç?
Birde eğer bu mamaların içeriği kötüyse bana N&D, Orijen ve Acana hariç içeriği iyi olan bir mama önerir misiniz?
Çünkü bir kaç paket aldım onları bitirince yeni bir mamaya sizin tavsiyenizle geçiş yapıcam ve N&D, Orijen ve Acana almamamın nedeni aslında sürekli alacağım için ihtiyaçlarım oluyor günlük hayatta onları karşılıyorum her ay yada her hafta kedime o markaları alamam.

Teşekkürler.

65 CEVAP

HakanCanKinik

Mısır var bundada Badem. :D

HakanCanKinik

Mısır Gluteni, Mısır, Kurutulmuş Et bulunuyor. Kurutulmuş Et nedir ya. :)

Yavru_kedii

Birde minimum diyor et oranına minimum%20 ise maximum %25 falandır tavsiye etmiyorum kesinlikle siz uygun fiyatlı gözünüze kaliteli gelen mamaları yazın ben ve dostlarım seve seve yardımcı oluruz özellikle benim gibi araştırmacı birine denk geldiyseniz:):)

Yavru_kedii

Sanabelle mı kullanacaksınız?

HakanCanKinik

Kullanayım mı ne diyorsunuz?

aycacetin2472

Bn kedi sandim. Kuurrsura bakmayin. Kopekmis:)

Yavru_kedii

Hayır hayır Kedi zaten:)

aycacetin2472

Ah bn bi yorumy okuyup kopek sandim :D. O kisi yanlis anladi heralde :)

Yavru_kedii

Haha:D

HakanCanKinik

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar beni aydınlattınız. Bu site olmasa kullanmaya devam edecektim. Brit Care mama arayışına gireyim yarın eğer bulamazsam siteden söyleyeceğim mecbur. :)

aycacetin2472

Ahh yavrukedii. Cvpp yazan zaten sizmisiniz. Pardon:D

aycacetin2472

Ahah bncede. Oldu bile

HakanCanKinik

Üst sıralara çıksa biraz daha görünürlüğü olur. :)

HakanCanKinik

Güncel*

HakanCanKinik

Güncel*