[Önemli] Kedi Maması Hakkında!

HakanCanKinik

Selamlar,

Burada biraz gözlemledim... ProPlan ve Royal Canin gibi mamaları önermiyorsunuz gördüğüm kadarıyla ilk ProPlan maması PURİNA yani Nestle'nin bir markası.
Mamanın kötü olabilme ihtimali % kaç?
Birde eğer bu mamaların içeriği kötüyse bana N&D, Orijen ve Acana hariç içeriği iyi olan bir mama önerir misiniz?
Çünkü bir kaç paket aldım onları bitirince yeni bir mamaya sizin tavsiyenizle geçiş yapıcam ve N&D, Orijen ve Acana almamamın nedeni aslında sürekli alacağım için ihtiyaçlarım oluyor günlük hayatta onları karşılıyorum her ay yada her hafta kedime o markaları alamam.

Teşekkürler.

65 CEVAP

Profine deneyebilirsiniz, iyi yorumlar okudum yavru kedi maması ve derma&care olanlari hakkında

Fevzidnmz

Brit care tahılsız olanı kullanıyorum ilk hetapta kedilerim beğenmedi sonradan alıştı, tek sıkıntısı ağız kokusu yaptı ve dışkısı çok kötü kokuyor

IrmakBalta

İçeriği yüzünden N&D tercih etmiştim ancak kedimde inanılmaz bir kabızlık sorunu yarattı 3 ayda 3 kez lavman oldu. Veteriner tavsiyesiyle Hill’s W&D’ye geçtik mecburen. Sorunu %90 çözüldü diyebilirim. ********** olması çok güzel ancak kediye iyi gelecek diye bir şey yok ne yazık ki 🤷🏻‍♀️

ilkim2410

Royal canin çok iyi kedimin tüyleri, gözleri parladı resmen. Çok uyuyordu, bu mamadan sonra hareketlenme geldi çok iyi bir mama.

gizemesersoy

Merhabalar nd 10kg paket taksitle alırsanız proplanla aynı fiyata gelir