En İyi Kedi Maması Hangisi? Yaş Kuru.

Reyyanhan

Kedi maması için tupperware den saklama kabı aldım. Asla bayatlamaz denildi . Annem de tupper kutusunda bir biskuvi yi 2 ay bekletip açmış hala tazeymis. Bu lafla gaza gelip aldım . Ama en iyi mama hangisi . Royal için de kötü şeyler duyuyorum. Vet . Kimle anlaşmalı ise onu satıyor

51 CEVAP

Kedisevercat

Brit care

Kuru mama : Proplan
Yaş Mama : Hills markasi

Havanese_Siri

hills içeriğinde kimyasal, tahıl, gluten vs. birsürü zararlı şey bulunduran bir marka

Reyyanhan

Peki orijen mi nd mi .

Reyyanhan

Acana nin yavru kedi için olanı yok diye biliyorum .

Reyyanhan

Tmmdir :)

Havanese_Siri

BMC tamamen haklı

Kedisevercat

1.Brit care
2. Orijen
3. Pro Plan
4. Happy cat

yasement

Bence hiçbiri ama ben günde 17 saat uyuyan erkek kedime orijen asla almam

Kedisevercat

hımm orijen kötü mü diyorsunuz

yasement

yok kötü değildir ama yüksek protein ağır gelenler olmuş forumlarda risk almam

Kedisevercat

hee tamam

Kedisevercat

benim kedim için nasıldır (2 aylık van tekir kırması oyuncu ve zeki)

yasement

bilmem ama galiba brit care kullanıyordun memnunsan devam et bence çok kaliteli ve dengelidir o

Kedisevercat

evet brit care kullanııyorum çokiyi yani sadece iyi mi diye merak ettimde bir arkadaşım demişti kedine orijen alabilirsin diye