En İyi Kedi Maması Hangisi? Yaş Kuru.

Reyyanhan

Kedi maması için tupperware den saklama kabı aldım. Asla bayatlamaz denildi . Annem de tupper kutusunda bir biskuvi yi 2 ay bekletip açmış hala tazeymis. Bu lafla gaza gelip aldım . Ama en iyi mama hangisi . Royal için de kötü şeyler duyuyorum. Vet . Kimle anlaşmalı ise onu satıyor

51 CEVAP

Havanese_Siri

Miktarını doğru verirseniz orijenin hiç bir zararı olmaz. Happy cat vermeyin.

Reyyanhan

Bende felicia var şu an da. Royal bitti. Felicia nin bitmesini bekliyimmi yoksa direk orijen yavru mu alayim

Havanese_Siri

Lütfen gelip de buraya veteriner önerilerini yazmayın ve ayrıca hills de kullanmayın

Reyyanhan

Anacım buda 6 kilo . Ne kadar taze kalır ki :/

Havanese_Siri

o listedeki mamaların çoğu türkiyede satılmıyor maalesef ve türkiyede satılanların en iyileri orijen ve acana

Havanese_Siri

evet yabancıların kriterleri öyle ve happy cat/dog, royal canin, hills vb. markalarının ilk içerikleri hep tahıl veya patates