Köpeğim Tuvaletini Pedinin Dışına Yapıyor Koltuğa Yapıyor Ne Yapmalıyım

Buse1234

Dışarıya da yapmıyor

4 CEVAP

bsecnl

kızdınızmı hiç

Caveliar

Köpeğiniz eve çiş yaptığında ona kızmayın çünkü kızmakta onununla bir iletişim kurmak anlamına geleyor bunun yerine hiç ilgilenmeyin çişi temizleyip onunla bir 10-15 dakika hiç göz göze gelmeyin yani küsün zamanla ha ben çiş yapınca benimle ilgilenmiyor diyecek ve yavaş yavaş yapmayı bırakacaktır bir de her gün aynı saatlerde dışarı çıkarmaya çalışın .

bsecnl

çişini kakasını yapana kadar dışarda dolaştırın 4saatte yapıyorsa 4saat dolaştırın yaptıktan sonra sevip ödül maması verin. bi 10dk daha dolaştırdıktan sonra eve dönün. yaptıgı gibi eve dönerseniz yine dışarı yapmıcaktır

cakiloznur

dışarı yapar ama siz wc saatini denk getirememişsinizdir. çiş kaka yaptığı zamanlar saate bakın lütfen. Ya da mama yedikten, su içtikten ne kadar zaman sonra gibi... yapacaktır sabır...