Şehirlerle Arası Evcil Hayvan Gönderimi

samedkosker

Farklı bir şehirden gönüllü sahiplendirme ile köpek sahibi olmak isterim fakat bu konuda sahiplenmek istediğim köpek bana nasıl ulaştırılabilir

6 CEVAP

bolt

Otobüslerle anlaşırsanız yapıyorlar ama 50 TL

Benim1kedimvar

Bazı instagram hesaplarında ücretsiz yapılıyor (arasıra gönüllü çıkarsa) onlara bir bakın belki yine vardır

Goupe

samedkosker petkargo diye birşey var onunla yollayabilirsiniz. Bu kargo hakkında diğer arkadaşlar bilgi verecektir ama ben başka birşey söylemek istiyorum. Bu ücretlendirmeyi hayvanı veren kişi pek ödemek istemez bu yüzden sizin ödemeniz lazım. Hayvan elinize ulaştıktan sonra ödeyin kesinlikle. Bazıları 200-300 Tl kargo parası alıp köpeği yollamıyorlar. Bunu çok yaşayan var. Lütfen kandırılmayın.

samedkosker

konu hakkında gönüllü sahiplendirme hakkında sayfalar var mıdır yada nasıl irtibata geçebilirim

Cotontzu_Siri

Bir firma biliyordum, sokak veya barınak köpekleri için ücretsiz nakil yapıyorlardı

Cotontzu_Siri

Unuttum