Lise Hayatında Köpek Sahiplenmek

ByMax

Arkadaşlar kuzenim okullar açılınca liseye başlayacak ve yoğun bir okul hayatı olacak bir köpek sahiplenmeyi çok istiyor ama babası karşı yoğunluğundan dolayı o da konuyu bana açtı rüyasına kadar girmiş çıldırmak üzere galiba :) dediğim gibi o konuyu bana açtı bende size açıyorum ne yapmalı sizce

76 CEVAP

Cotontzu_Siri

Teog'a üniversite sınavından daha fazla çalışılmalı bence. Çünkü üniversite sınavına istediğin kadar, teoga sadece bir kez girebilirsin. Siz direkt BAKAMAZ diyorsunuz. Biz ONU TANIMADAN BİLEMEYİZ diyoruz.

martha

bireyin*

radeha

Ben kendi yorumlarımda BAKAMAZ demedim. Yoğunsa bakamayabilir dedim. Ayrıca isterse 10 kere üniversite sınavına girsin çalışmadan tekrar ediyorum anormal bir zekaya sahip olmadığı sürece çalışmadan iyi bir üniversiteye giremez ve de TEOG'da kötü bir puan alıp sonrada ortalamasını yükseltirse iyi bir liseye geçiş yapabilir. Mustafa Bey de yoğunsa bakamayacağını söylemiş. Kendisi de yoğun olduğunu söylemiş. Yoğunsa ne demek zamanı yok demek. Zamanı yoksa ne demek hayvana vakit ayıramaz demek. Hayvana vakit ayıramazsa ne demek hayvana olması gereken gibi bakamaz demek. EĞER YOĞUNSA. İlla böyle mi anlatmamız gerekiyor?

Cotontzu_Siri

Onu @muftafaparlak'a söyledim. Çünkü o BAKAMAZ dedi.

radeha

Mustafa Bey'in yorumlarını ben de okudum. O bakamaz değil, üniversite sınavına çalışan ve yoğun olan birisi bence bakamaz dedi. Adamın kaç kere benceyi tırnak içine aldığınını görmüyor musunuz?

radeha

Mustafa Bey'in yorumlarını ben de okudum. O bakamaz değil, üniversite sınavına çalışan ve yoğun olan birisi bence bakamaz dedi. Adamın kaç kere benceyi tırnak içine aldığınını görmüyor musunuz?

radeha

Siz BAKAMAZ diyorsuNUZ demişsiniz. Şimdi ise aksini idda ediyorsunuz? Cotontzu_siri

Cotontzu_Siri

aksini iddia etmedimedim. mustafa beye söylediğimi söyledim.

radeha

Yorumu bir daha okuyun. Benim söylediğim şeye cevap verip ardından yine bana- bize hitap eden bir şekilde yazıyor.

radeha

Ki zaten Mustafa Bey de direkt bakamaz demiyor :)

Cotontzu_Siri

baştan beri size değil, mustafa beye cevap veriyorum. cümlenin başında söylediğiniz hakkında fikrimi belirttim sadece.

radeha

İlginçisinz. Ben TEOG ve üniversite sınavlarıyla ilgili bir yorum yapıyorum siz de onun altına benim dediğime karşı çıkan bir yorum yapıyorsunuz ve bu konu hakkında bizden başka kimse konuşmuyor ama siz bana cevap vermiyorsunuz öyle mi?

Cotontzu_Siri

İlk başta size cevap verdim. Sonra mustafa beye verdiğim cevaba devam ettim. Bu kadar.

radeha

Kusura bakmayın ben biraz önceki yorumunuzda dediğim şeyi belirtmişsiniz zaten ama onun haricinde yorumun yarısının benim hakkımda yarısının başka biri hakkında olduğu da bana hiç inandırıcı gelmiyor. Zaten konumuz da bu değil. Her neyse. BENCE eğer iyi bir üniversite istiyorsa gerektiği gibi bakamaz. Unutmayın BENCE. Benim fikrime göre, benim düşünelerim ve aklımdan geçenlere göre eğer durum böyleyse. Açıklama da yaptım (tırnak içine almak ve büyük harflerle belirtmek yeterli olmuyomuş demek ki) ki daha sonra hakkımda kesin bir şekilde bakamaz diyor denilmesin.

Cotontzu_Siri

kedimvara katılıyorum. annem bana teog 1.si olsan sana kedi dahi almam demişti