Lise Hayatında Köpek Sahiplenmek

ByMax

Arkadaşlar kuzenim okullar açılınca liseye başlayacak ve yoğun bir okul hayatı olacak bir köpek sahiplenmeyi çok istiyor ama babası karşı yoğunluğundan dolayı o da konuyu bana açtı rüyasına kadar girmiş çıldırmak üzere galiba :) dediğim gibi o konuyu bana açtı bende size açıyorum ne yapmalı sizce

76 CEVAP

Erdmuygr986

aile de seviyorsa, destek olacaksa yapılabilir bir durum. tek başına yetişkinlik döneminde dahi alınması zor ve düşündüren bir karar. canlar eve alışıp sokaklara terk edilmesin.