6 Aylık Erkek Van Kedim Var Dişi Bulamıyorum Sizce Kısırlaştırmalıı Mıyım Dişi Mi Araştırıyım?

Sebnemakar

Kısırlaştırmak mı mantıklı dişi bulmak mı?

85 CEVAP

aleyn

alacaklarına emin olmadan çiftleştirmeyin yine de öyle uzaktan sevmesi istemesi çok olur ama iş ciddiye binince genelde bahane bulup vazgeçer insanlar..

sekersoytolga

Şebnem hanım,sahiplendirme ilanlarına bi bakar mısınız rica ediyorum. Hamileliğini bebeğini bahane eden ne kadar insan var ? Herkes aşıyı iğneyi bilmiyo bizim toplumumuzda

Hilakyol

Bence kesinlikle kisirlastirmalisiniz. Ilk olarak dogan bebekleri komsulariniza sonra vericeginizi soylemissiniz bnce kesinlikle yanlis bir sey neden kedinizi yavrularindan ayirasiniz? Yani cok istiyorlarsa disarida birr suru kedi var onlari alsinlar hem kurtarmis olurlar sirf guzel diye olmaz bu birde bildiginiz gibi saglik icin onemli zaten 6 aylikken kisirlastirmak kedilerde saglikliymis eyer kisirlastirmassaniz iste ovaryum gibi rahim rahatsizligi gibi hastaliklar bas gostere bilir :)

Sebnemakar

Doğru diyosunuz. Van kedisi dişi bulabilirsem inşallah kısırlaştırma taraftarı değilim bende. Asla sokağa salmam sahiplendiremezsem kendim bakarım gerekirse

sekersoytolga

İç organlarını almak hormonlarını bozmak... güldürdü :) evet hiç bi insan safra kesesi,bademcik,rahim,yumurtalık,testis,böbrek,göğüs gibi organlarını hastalık sonucu vücudundan aldırmak zorunda kalmadı. Evet daha önce hiçbi kedi köpek kısırlaştırlmadı. Kısırlaştırılan milyon tane hayvanın hepsi öldü.

sekersoytolga

Mesleğinizi küçük gördüğüm için değil yanlış anlaşılma olmasın,siz 22 yaşında hemşiresiniz;ben 32 yaşında doktorum. Birincisi aramızdaki 10 senelik yaş farkını,ikincisi okuduğumuz üniversite,uzmanlık farkını,ve gördüğümüz vaka sayısını düşünürsek muhtemelen benden daha iyi bilmiyosunuz :)

sekersoytolga

Velhasıl kelam,güzel keyfiniz nasıl isterse onu yapın. Umarım güzel aileleri olur ve hiçbir sorun yaşanmaz. İyi geceler

DogaM

Ayrıca siz kedinizin 4-5 yavrusu olduğunu varsaymışsınız hep. Ya 10-11 yavru olursa. Nadir ama imkansız değil. O zaman ne yapacaksınız? Lütfen bunları da düşünün.

zeynemila

Bir kere baba olsun sonra kısırlaştırın

Friolero

bi hipokrat yemininizi alırız.

sekersoytolga

Şebnemakar ben sizinle tıp tescil numaramı paylaşabilirim,doktor Bilgi bankasından araştırabilirsiniz. Herşey internette yazmıyo emin olabilirsiniz :) burdaki insanlar ne beni tanır ne de ben onları gerçek hayatta tanırım. Saçma bi yorumda kimsenin kimseyi tanımadığı,gerçek hayatta ilişkisi olmadığı insanlara böyle gereksiz bi yalana girme niyetim yok. Özel mesajdan yazdığınız taktirde gereken bilgiyi sizinle çekinmeden paylaşabilirim :)

sekersoytolga

Arkadaşlar,öğrenmek isteyen özel mesaj yazıp diploma tescil numaramı öğrenebilir. Bu kadar basit,herkese karşı açık bi çağrı bu. İsteyen çöpçü desin,isteyen işsiz desin,isteyen doktor desin nolur ben sizi tanımam siz beni tanımazsınız burda amaç meslek yarışı değil Bilgi alışverişi. İşi inada bindirip öğrenmek isteyen varsa da özelden yazabilir çok samimiyim bu söylediğimde. Delinin biri bi taş attı kürk akıllı çıkaramadı

Sebnemakar

@aek anlatamıyorum işte insan gibi değiller duyguları yok vs yazanlar var ne üzücü

NehirC

Kısırlaştırmak. Ayrıca muhtemelen kediniz kırma. Çünkü Van kedilerinin iki gözü farklı renkte olur ve sizinkisinin değil. :))

Ssenaa51

Yanına dişi gelirse eğer ciftlesicektir çoğaltmak yerine kısırlaştırmak sizce de daha iyi deyil mi :) onun sağlığı açısından da daha iyi :))