6 Aylık Erkek Van Kedim Var Dişi Bulamıyorum Sizce Kısırlaştırmalıı Mıyım Dişi Mi Araştırıyım?

Sebnemakar

Kısırlaştırmak mı mantıklı dişi bulmak mı?

85 CEVAP

Sebnemakar

@sekersoytolga ‘mesleğinizi küçük gördüğümden değil’ cümlenizden doktor olmadığınız ne kadar da belli , yalan söylemeye utanmıyosunuz! Sırf bu konuşmada üstün gelmek için! Doktor değilsiniz araştırdım sizi!

sekersoytolga

Mesaj atmak yerine burdan şov yapıyosunuz hala :) daha fazla kale almanın lüzumu yok. Teklifim istediğiniz zaman için geçerli

Reyyanhan

Biri doktor biri hemşire . Ikiside Türkçeyi yanlış kullanmaktan ölecek :/ ağlasak mi gülsek mi bilemedim . Hemşire hanımcim sağırlık hastalık değil normal bir durum öyle mi ? Doktor bey sizde harf eksikliği yazmadan yazın ki daha inandırıcı duysun . Hava da uçuşan egolarınızı bırakıp normal insanlığa gelin bence . Orda sizi bekliyo olacağız .

anfrenee

van kedisi yok denecek kadar az durumda kısırlaştırmaya karşıyım bu benim düşüncem :)

anfrenee

rica ederim bu sadece benim düşüncem :) tabikide bakabilcekseniz kısırlaştırmayın eminim bakabilirsiniz zaten :) yinede size kalmış benim düşncem kısırlaştırmayın :))

aek

bu ne kadar gürültü ya siz rahat edeceksiniz diye haywanları kısırlaştırıyosunuz kendinizi kısırlaştırın hayvanları değil

aek

ya kim ne derse desin benim erkek kedim var kısırlaştırmam dışarıda çıkarıyorum en iyi mamaylada her türlü besliyorum vicanınız rahatsa istediğinizi yapın :))

mercan1

bir şey söylemem gerek kediniz van kedisi değil ankara kedisi

Sebnemakar

Çoğalsın sahiplendiririm çünkü komşularımın hepsi kedimi çok seviyor istiyor

Sebnemakar

Benim kedim de sağır ve bu hastalık falan değil ne saçma cümle bu. Dişi sahibi ne demek ayrıca dişi sahibi kendim olucam iki kedim olucak. Kedim safkan Van kedisi. Bütün safkan Van kedileri tek gözlü değil bunu bilmeyen yorum yapmasın lütfen. İşi bilen dediğiniz veteriner sanıyorum, karışmıyorlar kısırlaştırmak istiyosan veriyosun parasını. Hallediyorlar. Benim sorduğum sahipleneceğim dişi bir Van kedisi bulamazsam mecburen kısırlaştırıcam demek istedim. Yanlış anlamışsınız.

Sebnemakar

Malesef ben çoğu cümlesine karşıyım. Sağırlığa nasıl hastalık diyebilirsiniz anlam veremiyorum. Bir de belirttim dişi kediyi sahiplenmek istediğimi. Dişi kedinin sahibi yavruları sahiplendirmenize izin vermez falan yazmış. Manasız. Amacım da Van kedisi soyunu devam ettirmek değil. Kısırlaştırmaya kıyamıyorum ve istemiyorum mecburi kalmadıkça.

Sebnemakar

Ya beyfendi keser misiniz saçmalamayı? Millete dolup dolup bana patlıyosunuz ben mi sokağa saldım cins hayvanları? Benim kedimin annesi sokaktaydı ve sağır, sokakta kalsa ölürdü. Amacım babalığı tatması değil ameliyat olayını içim almıyor. Sizene?

Sebnemakar

Hemşireyim beyfendi bunları sizden iyi biliyorum rahat olun. 4-6 arası yavruluyor kediler. Birini söz verdiğim ablama, birini söz verdiğim aileme, birini söz verdiğim çocukluk arkadaşıma vericem. Geriye kalanları da elbet güvenilir yuva bulurum siz üzülmeyin. Sokağa atcak kadar vicdansız olsam evimde sokaktan sahiplendiğim sağır kedi beslemem benim vicdanımı ölçmek size kalmadı

Sebnemakar

Amaç kısırlaştırma ameliyatı olmasını istemiyorum kıyamıyorum anlamıyo musunuz

Sebnemakar

Bütün hayvanlar kısırlaştırılsın mı ozaman? Sizin mantığınız buna çıkıyo?