6 Aylık Erkek Van Kedim Var Dişi Bulamıyorum Sizce Kısırlaştırmalıı Mıyım Dişi Mi Araştırıyım?

Sebnemakar

Kısırlaştırmak mı mantıklı dişi bulmak mı?

85 CEVAP

Sebnemakar

Ya beyfendi ne istiyosunuz? Yazmayın artık lütfen kendi fikrinizi kendinize saklayın. Hangi insan durduk yere safrasını aldırıyo Allah aşkına komiksiniz. Sıkıldım size cevap vermekten kafanızdan uydurup hakaret ediyosunuz.

Sebnemakar

doğan her yavruya elbette güvenilir yuva bulucam niçin sokağa atayım deli miyim? Sormadan hücuma geçtiniz neler yazmışsınız okurken sinir krizi geçirdim

Sebnemakar

3ü zaten yıllardır tanıdığım ailem ablam arkadaşım. Geriye kalan 1-2 yavru için de tanıdık bulurum dert ettiğiniz buysa. İnt üzerinden sahiplendirme yapmam yani güvenilir derken onu kast ettim

Sebnemakar

Kullandınız. Egonuzu tatmin edin başka yerde dediniz ve satcaksınız diye üstüme geldiniz.

Sebnemakar

Benimde bebeğim olucak kediye uygulanan bir iğneyle hamile anne veya bebeğe zarar vermesi imkansız bu arada

Sebnemakar

Ben herkesi değil kendimi kast ettim. Tanımadığım yedi kat yabancıya vermem kedimi gözümden sakınıyorum yavrularını da rastgele salıvermem yani. Gece gece yıprandım size laf anlatayım derken. Benim sorum dişi eş bulamazsam kısırlaştırmamın ne derece önerilip önerilmediğiydi. Siz öneriyosunun anlaşıldı teşekkür ederim beyfendi

Sebnemakar

Zaten soruma bakarsanız görüceksiniz. Kısırlaştırmalı mıyım dişi mi aramalıyım? Demiştim. Doğru olanı arıyorum, yok efendim yavruyu satıp para kazancaksın da nesli sen mi devam ettirceksin de vs gibi cümleler üzdü beni. Ben böyle şeyler söylemedim ima da etmedim böyle biri de değilim.

Sebnemakar

Az önce bir beyfendi kısırlaştır Allah kısırlaştır diye tutturdu da gece gece. Sokağa salınan tüm cins hayvanlardan beni sorumlu tuttu nerdeyse. Neyse teşekkür ederim sizede bilgi paylaşımı için

Sebnemakar

@sekersoytolga şimdi beyfendi doktor olsanız internet üzerinde aramada çıkarsınız. Pretisyen hekim de olsa uzman da olsa internette çıkmayan doktor bulamazsınız. Tanıdığınız tüm doktorları yazın deneyin hepsinin çalıştığı hastane vb bilgileri var. Sizin isminizi yazınca google gülüyor bu kim diye :) insanları kandırmanız hoş mu burda?

Sebnemakar

@Friolero :D uğraşmaya değmez kimse aptal değil burda boşverin :)

sekersoytolga

Mesaj atmak yerine ithamınızda ısrarcıysanız da yorumumu şikayet edip,hesabımı askıya aldırabilirsiniz. Bu konuda da gayet netim :)

Sebnemakar

Hıhı tamam doktor bey

Feronia

Tolga Bey, doktor olduğunuzu diploma ile kanıtlayabilirsiniz.

Reyyanhan

☆☆☆ dursun

Sebnemakar

@Reyyanhan sizin Türkçe’nizi de görüyoruz. Sağırlık hastalık değil engel dedim ben hanım edendi normal bir durum demedim. Yavrular sağır olacak diye çiftleştirmeyin diyenler oldu, Van kedilerinin bir çoğu öyle. Ki ben illa da çiftleştirmek istiyorum demedim. Kısırlaştırmalı mıyım dişi mi aramalıyım dedim. Amacım neslinin devamlığı veya yavru satmak falan değil. Ben kedim için doğru olan nedir diye fikir almak istedim. Tolga bey de çiftleştirip sokağa atıyosunuz da sizin gibiler yüzünden böyle de egonuzu başka yerde tatmin edin de bademcik ameliyatı olmuyomuymuş sanki hiç bir insan vs bir sürü laf söylemiş. Bende hemşireliğimi bu yüzden belirttim. Kendisi mesleğinizi küçütlmek gibi olmasın bende doktorum demiş. Bu cümle küçültmektir, direkt bende doktorum diyebilirdi. Ayrıca tanıdığınız tüm doktorları araştırın mutlaka internetten bilgi edinebilirsiniz. Beyfendi benimle inatlaştığı için ben inanmıyorum kendisine. İnanmamak benim tercihim. Meslek yarışı değil demiş doktorum diye övünüyor burda ben anlamadım niyetini. Daha fazla cevap yazmıycam ben kısırlaştırmalı mıyım diye sordum Allah razı olsun beni doğru anlayıp mantıklı yorum yapanlardan. Kimisi bence bir kere babalığı tatsın öyle kısırlaştırın dedi, kimisi yavrulara güvenli yuva bulamayacaksanız kısırlaştırın dedi, kimisi de kısırlaştırmayın dedi. Teşekkür ediyorum iyi akşamlar