6 Aylık Erkek Van Kedim Var Dişi Bulamıyorum Sizce Kısırlaştırmalıı Mıyım Dişi Mi Araştırıyım?

Sebnemakar

Kısırlaştırmak mı mantıklı dişi bulmak mı?

85 CEVAP

Sebnemakar

@anfrenee soyunu devam ettirmek senin kedine mi kaldı diyolar bu üslubu kınıyorum :) teşekkür ederim düşüncenizi paylaştığınız için

Sebnemakar

@anfrenee teşekkür ederim :)))

Sebnemakar

@dollfacepersian bende araştırıyorum hala kararsızım kısırlaştırmak mantıklı gelebilir evet ama duyguları yok insan gibi şehvet tutku yok onlarda vs demek de yanlış değil mi sizce ben buna kızıyorum, çok kararsızım hakkımızda hayırlısı

Elfffff

Ben sadece kendi açımdan diyorum kedim sarmandı yarın kısırlaştırıcaktım ve kaçmış şu an hiç iyi değilim siz bilirsiniz kaçırmam diyorsanız size kalmış

buddha_bar

1 yaşından once kısırlaştırmak tehlikeli derler genelde ciftlestirmek kızgınlığı bitirmiyor gene koku birakiyorlar bence en az bi kez yavru alın zaten van kedilerininde soyu tehlikede hayvanlar listesinde olması lazım ama kedi sahiplendirmek çok bela bişey kimse sizin kadar onemsemiyor kedileri en ufak biseyde niye sole bole diye dir dir ediyorlar solim

bence kısırlaştırmayın çünkü!!! van kedilerinin nesilleri tükenmesin!!!! bence dişi bulmaya çalışın :)

gazme1997

yuıkyulkyuıl

dilanersoy

veterinere sorun

Filizgeziciix

umarım çiftleştirmemişsinizdir... yazık.

Anonymus552223

Umarim kisirlastirmissinizdir. 6 aylik kedi ciftlestirilir mi hic? Buyuse de ciftlestirmeyin, sekersoytolgaya tamamen katiliyorum bir tek onun yorumlari iyiymis. Sirf safkan degil diye ciftlestirme diyenler olmus. Amac o degil, amac kedi nufusunu arttirmamak, sokaga atilacak kedilerin onune gecmek olmali