En İyi Kedi Maması Hangisi ?

3 yaşında tekir cinsi bir kedim var 3 yıldır whiskas veriyorduk ama kusmaya başladı veterinerimiz mama değişikliği yapmamız gerektiğini söyledi en iyi kedi maması hangisi ?

80 CEVAP

LilaMiaLuna

İkiside iyidir

Bozita kısır olmayan kedi için uygun mu sizce kendimiz kısır değil ama bozita da güzelmiş

LilaMiaLuna

Bozitanın kısır olmayan serisini alırsanız uygun

Bozita kısır olmayan serisi hangisi ?

İçeriğine baktınız mı kurutulmuş domuz eti varmış

Bozita içeriğinde kurutulmuş domuz proteini varmış kısırlaştırılmamış olanı bu mu peki siz denediniz mi ?

LilaMiaLuna

Size attığım linkler vetinizin size önerdiği markaların iyi Mamaları

Çok teşekkürler biz şimdiye kadar whiskas frikies ve keyf denemiştik

lilyycatyy

Ben proplan kullanıyorum Somonlu Elegant serisinden

1 haftadır kaliteli mama arayışındayız kafamız da epeyce karıştı

Engin-34

Felicia nasıl acaba

Felicia orta segmentte bir mama ama içeriği fena değil

grsaras

Biz Pro Plan ve Royal Canin kullandık ikisinden de memnun kalmıştık ikisi de üst segmentler bu arada.Kullanmadığım ama genel olarak önerilen üst segment mamalar Orjien,Acana,N&D,Hills önerebilirim.Bütceyi zorlar derseniz daha ucuz bir mama arıyorsanız Felicia önerebilirim felicia bu söylediklerim kadar iyi değil ama kötü bir mama da değil whiskas'tan kat ve kat iyidir zaten fiyatı da diğer saydıklarımdan ucuz.Umarım kediniz sağlığına kavuşur

Engin-34

Biz proplan kitten daha sonra somonlu kısır mama kullandık aşırı kaşıniyordu sonradan felicia aldık yaklaşık bir aydır olumsuz bir durum olmadı gayet severek yiyor.

AsumanAtilgan

Kesinlikle Tahilsiz mama kullanin