En İyi Kedi Maması Hangisi ?

3 yaşında tekir cinsi bir kedim var 3 yıldır whiskas veriyorduk ama kusmaya başladı veterinerimiz mama değişikliği yapmamız gerektiğini söyledi en iyi kedi maması hangisi ?

80 CEVAP

Tahıl et tavuk balık protein dengeli olmalı proplan royal canin en üst segmentte ki mamalar

Mamanın yanı sıra vitamin desteği olarak ne önerirsiniz dostlar

Merveemiaa

Felicia somonlu kedi maması fiyat olarak orda, kalite olarak yüksek bence. Yaş mama olarak da tavuklu alıp verirsen gayet güzel olur. Benim kedim de tekir felicia markasını aldım çok memnunum.

blue_hpood

vitamin olarak vetoskin öneririm; içeriğini inceleyebilirsiniz. ben içeriğini çok beğendim. yalnızca veterinerlerde satılıyor bu arada.

Bugün mama değişimine geçiyoruz aranızda hiils kullanan var mı dostlar varsa hiils mama olarak nasıl ?

dilanbulent

Hills güvenilir bir mamadır. Dünyada en çok kullanılan mamalardan biridir zaten. Kullanabilirsiniz.

Dün mama olarak hiils ve multivitamin malt siparişleri verdik kaç günde gelir dostlar

LilaMiaLuna

En geç 4 güne geliyor kargo ama 2 güne gelir

Hiilsi kullanan oldu mu hiç dostlar

3 kilo mama kaç ay da biter dostlar bu arada hiç hiils kullanan oldu mu ?

Hills kullanan oldu mu dostlar

yaaamur

açık ara düşündüğüm en iyi mama markası Virbac’dır güvenilir bir veteriner serisi

Okan3439

Six fish kullanıyorum çok memnunum ama tekir ve british gibi ırklara bence okadarda yüksek proteinli mama gereksiz
Exclusion ı bi araştırabilirsiniz

Hiils tekir kedi için uygun değil mi yani ?

Hiils kuzulu olanı deneyen oldu mu dostlar