En İyi Kedi Maması Hangisi ?

3 yaşında tekir cinsi bir kedim var 3 yıldır whiskas veriyorduk ama kusmaya başladı veterinerimiz mama değişikliği yapmamız gerektiğini söyledi en iyi kedi maması hangisi ?

80 CEVAP

Üst segment
Orta segment
Kaliteli mamaları listeyebilirmisiniz dostlar

Palyaco

Kediniz kisirsa fitmin golosi exclusion

Palyaco

Kediniz kisirsa fitmin golosi exclusion

Palyaco

Kediniz kisirsa fitmin golosi exclusion

EzgiSevnc

Mama alırken besin değerlerini kontrol edin günlük vitamin protein ve mineral ihtiyacını karşılama oranına en yakın olanı seçmeye çalışın. Tabi biraz da kedinize de bağlı bu durum çünkü bazen en kaliteli mamayı aksanız bile kediniz sevmeyebiliyor. 😊

yaaamur

en iyi kedi maması virbac’dır üstüne tanımammmmm

N.D ve Hiils nasıl iyi mama bazında önerirmisiniz

Chat Chow önerirmisiniz dostlar

Optimeal önerirmisiniz dostlar nasıl bir mama

Coconutbey

Whiskas için çok kötü mama diyorlar hatta market mamalarının hepsi köyü bence alıyorsanız bari en azından felicia alın ama durumunuz varsa hills, nd mama kullanın yazık hayvana dokunmuş belli ki

Lucky0

nd bozita brit care

Lucky0

nd bozita brit care

ND çok pahalı Optimeal nasıl bir mama önerirmisiniz

Optimeal ve Exclusion arasında kararsız kaldık hangisini önerirsiniz

Venusss0

Yeter ya o kadar insan önermiş hala soruyorsunuz