En İyi Kedi Maması Hangisi ?

3 yaşında tekir cinsi bir kedim var 3 yıldır whiskas veriyorduk ama kusmaya başladı veterinerimiz mama değişikliği yapmamız gerektiğini söyledi en iyi kedi maması hangisi ?

80 CEVAP

Rcp06

Proplan

Aysudemiiir

Whiskas mama olabilecek en kötü mamadır. Hâlâ neden yasaklanmadığını çok merak ediyorum. Lütfen biraz araştırma yapın ve kedilerinize bu kötülüğü yapmayın sadece whiskas değil markette satılan hiç bir marka iyi değil örneğin felix. Lütfen çok acil durumlar haricinde kimse marketten mama almasın.
Mama segmentlerini araştırın en üst segmentte orijen acana royal canın vardir
Eğer bu fiyatlara çıkamam diyenler içinde orta segment en iyi marka bence Felicia, Bozita ve Bonacibo.
(Proplan ve Hillsten uzak durun lütfen özellikle de hillsten... kedilerimi ishal etti. yıllardır Royal canın kullanıyorum en iyi mama bana göre royaldir) sevgiler 🐾

Royal Canin Fit 32 mi kullanıyorsunuz ?

scotland

ben sizin yerinizde olsam sanabella ya da bozita denerdim kendim denemedim daha et orani yuksek mamalar tercih ediyorum cunku kedimin kilo problemi var zor kilo aliyor, ama kedinizij bobrek rahatsizligi varsa n&d acana orijen agir gelebilir sanabella icerik olarak daha hafif denenebilir bence

Exclusion kuru kedi maması kullanan var mı ?