Bu Böcek Nedir?????

Fel__2

Az önce Kedim uğraşırken gördüm bu ne böceği ilk defa böyle bi şey görüyorum kedimle alakalı bir şey değildir heralde çok korktum

17 CEVAP

srplzngl

kulağakaçan da deniyor bunlara :(

pinarcaya

Bu bocekten ben de eski evimde gormustum ve cok korkmustum. Uzayli gibi bisey. Demek kulagakacanmis...

TATA4242

Yok bunlar birşey yapmaz,siz kediye dikkat edin,değişik huyları var,bir ara kırkayak kovalarken görmüştüm.Sonra yakalamıştım canlıyı,ikiside birbirinden korkuyordu :)Hayır sokucak filan aklı başına gelicek.Normalde evde kedi olucakda o evde böcek sağ kalıcak,ah nerde eski kediler :)

Fel__2

Evet öyle sanırım internetten baktım bende ismini görünce daha da bi tiklendim kaç gece uyuyamam artık Allah bilir :D

sarmanbirkedi

Ya linç yemek istemiyorum ama ben de böcekleri sevmem ve fobim var. Gördüğüm an kacarim o ortamdan

Bu ne yaaa böcek mi bu?! Yaratık bence Allah kolaylık versin :D

behcetaydinelli

Kediyle alakalı değil.
Kıstırgaç böceği diye biliyorum ben. Dışardan girmiştir evinize.

LadyAndCat

Ayh gerçekten:s
Ben de böcek sevmiyorum.
Allah affetsin tiksiniyorum.
Kıskaç veya kulağa kaçan denen şey bu. Arkasında kıskaç var.
Allah’ım :@

muffincookie

Telefonu fırlattım ya :)

Fel__2

Benimki de hem peşinden ayrılmıyo hem korkuyo manyak :D kediyle alakalı değildir herhalde diye bende ondan sordum ısırırmışsa falan diye korktum

Fel__2

Yok uçan bi böcek değildi

TATA4242

Tamamdır o zaman benim,kuzeni hastaneye götürden böcekden değildi,bizzat kuzenimin paniği yüzünden canına kıymıştım garibanın(kuzenimi ısırmıştı,olaylar ani gelişmişti)şu arkasındaki kanca gibi kısmı ondada vardı.

Fel__2

Ben de öyle malesef acayip korkuyorum elimde olan bi şey değil

Sedanurdrl

bizde kulakböceği deriz efsane hikayeleri vardır fındık topladığımızda sürekli karşılaşıyoruz ben hiç zararını görmedim. Üstümüzde başımızda her yerden fırlardı özellikle fındığın kalın dış kabuğunun içinden çok çıkıyor

Fel__2

Teşekkürler böcek fobim var gördüğümden beri elim ayağım titriyo :|