Çok Acil Bakın! Kedim Saldırıyor!

tofuiscat

Arkadaşlar öncelikle kedim doğum yapalı hemen hemen 1 ay olacak,2 hafta önce başka bir şehire taşındık,şimdi anneannemlerin evindeyiz ve burası eski evimize göre kat kat daha küçük. Geceleri kediyi odaya kapatmak zorunda kalıyorum 1 haftadır oyun oynatamıyorum kaldığı oda da küçük. Neyse evin durumu bu şekil. Buraya taşınmamız biraz vukatlı bi olay... Babam yavruların ve annenin olduğu kutuyu aşırı sarstı üzerindeki örtüyü falan attı hep,kedi yavruları ve kendini korumak için (korktuğu içinde)babamın peşinden koştu ama kediyi durdurmaya çalışan ablama saldırdı bacağını pert etti,birkaç gün sonra yine aynı olay oldu bu sefer babamın koluna saldırdı. Sonra buraya geldik işte.

2 gün önce ben anne kediye yemek verirken ablam yavruları sevmek için koltuğa oturdu. Ablam oturunca iki tane kırlent var onlar yavruların üstüne düştü anne kedi (tofu) hemen hırladı tısladı bağırdı ve ağzındaki yemeği çıkarıp ablamın bacağına saldırdı,diğer odaya kadar kovaladı mahvetmiş yine bacağını. 10 dakika sonra falan ablam odaya tekrar geldi bu sefer tofuyu sevmek için kendinden zarar gelmeyeceğini hissetirmek için geldi,karşı koltuğa oturdu tofu ne yapacak diye ben de ablamın yanındayım bir anda yine hırlayıp tıslayarak yapıştı kızın bacağını yine kovaladı başka odaya kadar kıyafetini falan yırtmış sonra anneannem bağırınca tekrar odaya geldi. 20 dakika sonra ablam eşyalarını almak için girdi odaya bende tofuyu sakinleştiriyordum ablam masayı çekince biraz ses çıktı tofuyu tutmaya çalıştım beni de patiledi ablamı kovaladı yine ve yine ısırmıştı anneannem bu kedi evden gidecek diyor. Bana anneme ve teyzeme saldırmıyor anneannemden korkuyor,ablama saldırıyor. Bugün gayet sakindi ben yerde tofu ve yavrulara bakıyordum kapı açıktı,odadan buzdolabı görünüyor ablam dolaptan bişey almış tofu ile göz gelmiş. Tam ben tofuyu sevecekken fırladı gitti yine yapıştı ablamın bacağına kanattı yine bu sefer ben bağırdım çünkü saldırmaya devam ediyordu tekrar odaya gitti ben de peşinden gittim -

76 CEVAP

Bonares

Güncel