Fitmin Kedi Maması Tedarik

golsahyildirim

Bugün soru sorma günümdeyim sanırım😹 Arkadaşlar Fitmin mamayı denemek istiyorum, ancak tedariği konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Hangi sitelerden temin ediyorsunuz, çeşitlerin bir çoğu stokta yok diyor😞 Hepsibura.da ve Gittigidi.yor dahil güvenilir satıcı ve site var mı Fitmin alabileceğim?🤔

17 CEVAP

SerraYanmaz

Akakçeden bakabilirsiniz puanı düşük satıcıları site otomatik koymuyor zaten
Oradakilerin hepsi güvenilir

Azra00

Beb de kullanmayı düşünüyorum, hepsi burada sitesinde didi mama satıcısinda vardı, aynı sqtıcinin kendi sitwsinde daha uygun giyatlı ayrıca. Bu satıcıyi bilen var mı didi mama güvenilir mi?

Anonymus179224

https://www.************.com/evcil-hayvan/fitmin-kitten-tavuk-cigerli-1-5-kg-yavru-kedi-mamasi_pdp_610672634

Anonymus179224

Link açılıyor sanırım :/
Git ti gi di yor’ da var yavrular için olanı :)

Anonymus179224

Yavru maması bakıyorsunuz değil mi?

Anonymus179224

https://www.************.com/evcil-hayvan/fitmin-geyik-etli-yetiskin-1-5-kg-kedi-mamasi_pdp_610674397
Açılmayacak ama ben yine de göndereyim ;) Başka satıcılarda daha uyguna var aslında ama güvenilirlik açısından git ti gi di yor’ dan baktım ben. Bu da yetişkin maması.

Anonymus179224

Hiç alışveriş yapmadım ama güvenilir bir site diye biliyorum :) Satıcının yorumlarına bakın isterseniz, içinize sinerse alırsınız. Hepsibura.da da güvenilir bir site normalde ama satıcı çakma ürün de yollayabiliyor ne yazık ki 😕

Anonymus179224

Yani satıcıya göre değişir 🙃

SerraYanmaz

https://www.************.com/evcil-hayvan/fitmin-kitten-tavuk-cigerli-1-5-kg-yavru-kedi-mamasi_pdp_610672634
G itti g idiyor remkeyem satıcısından alabilirsiniz

golsahyildirim

@SerraYanmaz çok teşekkür ederim, satıcı yorumlarına bakacağım 👍🏻❤️

selinlilaaa

n 1 1 de 100 tl ye düşen indirimli geyik etli görmüştüm hemen bir bakın isterseniz 1.5 kg

damlayilmaz

Yavru kedi maması alan varsa bana 150-200 Gr satabilir mi acaba? Testerları yok alırsam direk 10 kg almak istiyorum, 1,5 kg alıp ardından 10 almamın da çok baydırıcı olacağını düşünüyorum hem boşu boşuna da masraf yapmak istemiyorum, maddi durumum iyi değil. Bana satabilecek olan varsa ulaşabilir mi?

Seymaaacaan

Bence gitt.gidiyor gibi sitelerden almayın sahte olma olasılığı var. Petzzsh*p gibi sadece pet ürünleri satan sitelerden almak daha güvenilir olur

golsahyildirim

didi.mamadan hiç alışveriş yapmadım, bilgim olsaydı keşke😞

golsahyildirim

Evet bulabilirsem yavru kedi maması almayı düşünüyorum, gittigidiyo.rdaki satıcılar güvenilir mi, hiç alışveriş yapmadım oradan da😅