Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

Merhaba arkadaşlar iş nedeniyle ara ara yazabiliyorum. bir sorunuz var ise bu başlık altına veya özelden mesaj atabilirsiniz.

72 CEVAP

Vizardon anneler için yavru köpek maması alırsan besleyici değeri daha fazla olur. Fiyat aralığını söylerseniz yardımcı olabilirim.

kedım kusmak ıstıyo ama kusamıyo ne yapmalıyım
hemde ıc ve dıs parazıt 3 ayda bırmı 6 ayda bırmı yapılıyo

SedaB23

Merhaba yavru kedi için mama ve kedi kumu önerir misiniz, sayfalarda hep farklı farklı markalar görüyorum ve bir türlü karar veremedim (Van kedisi )

pongul

biz ve kedilerimiz toksoplazma negatifsek yine de hamilelikte aynı ev içinde olmamalıyız fikri ne kadar doğru? en son hamile kalan bir tanıdığıma doktoru kadında tokso negatif çıktı diye kediyi gönderin, doğumdan sonra isterseniz deve bakın gibi sert bir yorum yaptıktan sonra bu konuda bilgi edinmek istedim.

patili

mantar olmuştur ya da uyuz. bunlara bi bakın araştırın vet.iniz görmemişse beceriksizdir. başka bir vete götürün.

pinarcaya

Yetişkinlik aşıları konusunda ne düşünüyorsunuz? Her sene yaptırılmalı mi?

Benim1kedimvar

Merhaba
Kedimi kisirlastirimayi dusunuyorum. Yakalik kullanilmasi gerekli mi. Takmazlarsa takmalarini istemeli miyim ?

Alaracatlover

Kedime N&D kullanıyorum fakat nefes darlığı yaptığını fark ettim. Bu yüzden Nd ve pro planı karıştırıp veriyorum (düzeldi) fakat Nd ile RC karıştırıp versem bir sorun olur mu?
Ve RC vePro plan gdo içeriyor mu gereken vede zararlı mı?

hantuaz

Merhaba, öncelikle tebrikler ve teşekkürler. 12 gün önce bir kedi sahiplendik. American shorthair cinsinde ve kısırlaştırılmamış erkek. Kedimiz tuvaletini çoğunlukla tuvalet kabına yapıyor ama geldiğinden beri 3 defa tuvalet kabının içine değil biraz yanına yaptı. Eski sahibi de bu şekilde yaptığını söyledi. Evin başka bir yerini asla kirletmedi. Sebebi ne olabilir? Ne yapabiliriz? Benzerini yaşadıysanız nasıl çözüm buldunuz?

Ayrıca konuyu biraz araştırdım ve idrar yollarıyla ilgili bir sıkıntısı yok, eve gelen giden olmuyor, baska bir kedimiz ya da çocuğumuz yok.

patili

Merhba
Dişi kedilerin regl olup olmadığı tartılmalı bir konu. Bazı veterinerler olur diyorken bazı veterinerler kesinlikle olmaz diyorlar. Benim dişi kedimden yılda 1 kere bazen 2 yılda bir kere parmak ucu kadar bir kırmızı leke vajinal bölgeden oturdugu yere bulaşıyor. Ama bu durum tekrarlanmıyor. Sizin görüşlerinizi öğrenmek isterim bu konuda

Ahmetemind

Merhaba;
Dişi kedimi 1 ay önce kısırlaştırdım 2 arka ayağı arasında yani dikişin yapıldığı bölgede sanki bir şişlik var gibi.Sokakta besleyip kısırlaştırdığım kedilerde de aynısı var.Bu normal bir şey midir?

Brit care kullanabilirsin happy cat hakkında çok fazla bir bilgim yok türkiye ye yeni geldi

GoldenOdin

Köpek için sizce hangi kuru mamayı kullanmalıyım

ırkı ve yaşı nedir

ırklarını yaşını kısır mı değil mi onları söylerseniz daha net yardımcı olurum