Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

Merhaba arkadaşlar iş nedeniyle ara ara yazabiliyorum. bir sorunuz var ise bu başlık altına veya özelden mesaj atabilirsiniz.

72 CEVAP

ibisaski

Kedim aniden zayıflamaya başladı mamasinda değişim olmadı eskiyle aynı yiyor sebebi ne olabilir

7 aylik kediler gunde kac kez diskilar bide ishal olduklarinda ne iyi gelir reflor felan veriyomus veteriner sanirim

vizardon

Hiç köpek beslemedim, açıkcası korkuyorum da köpeklerden ama ne yer ne yemez bilmediğim için onları besleyebilecek bir şeyler vermeye korkuyorum, bu yüzden mama vermek istiyorum, sokak köpekleri için uygun fiyatlı ve sağlıklı önerebileceğiniz mama var mı özellikle süt veren anne köpekler için. ben araştırdım ama hepsi hakkında kötü yorumlar vardı.

İbisaski aşıları ne durumda. Yaşı kaç. İshal durumu söz konusu mu bu tür vakaların altından viral durumlar çıkıyor detayları isterseniz mesaj atabilirsiniz

vizardon

60-70 arası olur

BALGOZ

Pedigree nasıl bir mama markası? Bu arada köpeğim golden, dişi, kısırlaştırılmış.

Ahmetemind

Royal canin mamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kedimin tüy dökümünü azalttı.Kitten 36 ile sterilised 37 yi karıştırıp veriyorum sizce iyimidir?

bu karıştırma durumunu anlamış değilim bu forumda var sadece neden karıştırıyorsunuz ırka fiziksel yapıya uygun mama yapmışlar kısıra sterilised vermeniz gerekir kitten neden veriyoresunuz veya yavru ise kitten vermeniz gerekir sterilised neden veriyorsunuz . ben beğeniyorum kendimde fit 32 kullanıyorum dışkıyı da az yaptırır yemden yararlanma yüksüktir

batuhantopcu

Son zamanlarda kafamı kurcalayan bir soru var. Kedileri kısırlaştırmak ömürlerini uzatır mı?

ayseeny

merhaba kedim daha 2 aylık erkek 2 gündür benimle beraber malt adında bir macun varmış tüyleri kusması için sanırım her gün nohut büyüklüğünde yedirmeliyim, ansızın sağa sola mı kusuyor yoksa kumuna mı? ve bu kusmalar ne sıklıkta oluyor?

Ahmetemind

normalde kitten 36 ile besliyordum daha sonra kısırlaştırınca kısırlaştırdığım veteriner sterilised 37 verdi bizde ikisini karıştırıp verelim dedik.Bundan sonra sadece sterilised 37 vereceğim.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

9 aylık bir köpeğim var, dışarıda gezerken yerde bulduğu bazı şeyleri yemeye çalışıyor, bazen çiğniyor atıyor bazende yutuyor. Parkta yerlere kuzu,tavuk kemiği atmışlar köpeğimde birkaç defa bunlardan yedi bıraktıramadık. Bu kemikler köpeğime zarar verir mi

ibisaski

Kedimi asiları tam 1 yaşında yaklaşık ishal gibi bir durum da yok

Kedisevercat

İki aylık Van kedisine han mama kullanmalıyım

Kedisevercat

Aslında sorum tam olarak bu değildi. cat chow kitten nasıl bir mama