Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

Merhaba arkadaşlar iş nedeniyle ara ara yazabiliyorum. bir sorunuz var ise bu başlık altına veya özelden mesaj atabilirsiniz.

72 CEVAP

Kedisevercat

Aslında sorum tam olarak bu değildi. cat chow kitten nasıl bir mama

kedi kumu nereye konulmalı?

Kedi alacağım sence hangi tür alabilirim

Kedim 2 aylık ama ne yaptıysam kuru mama yemiyor
Nasıl yedirebilirim? Tavuk suyu falan denedik olmuyor

BlindCat

2 aylık kedimin aşı masrafları ne kadar olabilir (denizlide yaşıyorum )

Denizzzzzz

Merhaba ben de birşey sormak isyiyorum kedim doğum yaptı bebekler 1 aylık bebeklerin birtanesinin ağzı,burnu ve dili çok soluk diğer bebeklerinki pespembe bir rahatsızlık belirtisi olabilirmi birde kediler kum kabına çiş uapmak yerine yemeyi tercih ediyorlar normal bir durummu bu tşkler

bolt

Merhaba
benim köpeğim günlerdir.delicesine kaşınıyo kendisini kaşımaktan deriside tahriş olmaya başladı bu konuda bilgilebdirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

bolt

2.5 aylık ve veterinerede götürdüm ama bişeyi yok dedi

bolt

Bu arada iç dış parazitleri yapıldıKalın Yazı

Mehmet bey heralde burdan cevap vermiyor instagram hesabından yazabilirsiniz @vetmehmetkoc

tutumogluy

Merhaba yaklaşık 2.5 aylık yavru bir kedim var kardeşleri gelişti ama o çok ufak kaldı bir de kuru mama yemeye başladıkları için royalcanin mama kullanıyoruz ama mamaları yedikten hemen sonra kusmaya başlıyor sanki can çekişir gibi oluyor ağzından köpük geliyor bazen kusuyor bazen de sindiriyor ve kustuğunda mamalar bütün halinde kusuyor. Veterinere götürdük ve veteriner bize böbreklerinin hiç çalışmadığını ve durumunun kötü olduğunu yaşayamayacağını söyledi. Bizde 3-4 veterinere daha götürdük onlarda aynı şeyleri söylediler ve mamalarını küçültüp verin dediler ama sadece serum enjekte edip vitamin verdiler. Ama serumlardan sonra kedim daha kötü oldu bir daha da gitmedik veterinere. Bizde artık mamaları ufaltıp vermeye başladık ama mama dışında sayılı şeyler yiyebiliyor. Mesela yaş mama yiyemiyor. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

pillikontes

Mehmet Bey mrb,

benim 3 kedim var tekir sarman ve siyam

diğer kedilerim ne versem yer şekilde büyüdüler fakat siyam olan kuru mama dışında hiçbirşey yemiyor.. gourmet yaş mama veriyordum 2 3 aylıktan beri haftada 2 defa veriyordum.. sonra nutri verdim onu da severek yedi fakat şuan 8 aylık ve sadece kuru mama yiyor .. kilosu 2,450 gram veterinerimiz sadece kaliteli kuru mama yesin başka bişeye ihtiyacı yok demişti ama diğer kedilerim arada sizin yaptığınız evde yaş mama tariflerinden yapıp verince yerlerdi. fakat bu kızım yemiyor .. kuru mama 7- 8 haftalıkken royal canın baby cat 4-5 aylıkken rc 36 kıtten 6-7 aylıkken N&D kıtten tavuklu narlı 2-3 haftadır da N&D kuzu etli kullanıyoruz .. gımcat multıvıtamın ve gımcat malt soft ekstra kullanıyorum arada .. mama konusunda ne yapabilirim :(