Kedim İçin Gerekli Temel Eşyalar Neler?

DidemCan

Bir kaç haftaya kedi sahipleneceğim ve eşyalarını ben alacağım harçlıklarımdan biriktiriyorum. Daha erken almak için ilk önce genel malzemelerini almak istiyorum. İlk olarak neylerini almalıyım? Sonra diğer eşyalarını da tamamlayacağız. Ama ilk sahiplendiğimizde elimde kesinlikle olması gereken eşyalar nelerdir???

18 CEVAP

rabiaari

300tl civari biriktirsen herşeyini karslarsin baslangctaa

Gofretsla2

1 adet taşıma çantası
Kaliteli ve az kiloda kuru mama
Kaliteli ve emilen kum
Kum küreği ve kabı
Tirmalama tahtası
Çeşitli oyuncaklar
Konforlu bir yatak
Seramik ya da çelik bir mama kabi(5-20 oz) yeterli olacaktır
************ dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz fakat aynı mağazalardan almaya dikkat edin yoksa akar parası aldığınız ürünlerden daha fazla tutar :)

Gofretsla2

Kargo parası *:)