Koyduğum Fotoğraflar Neden Net Çıkmıyor?

NehirC

Koyduğum fotoğraf net çıkmıyor. Nasıl düzeltebilirim?

2 CEVAP

Heiter

Telefonunuzdayken sıkıntı yok fakat siteye yükleyince mi görüntü kalitesi düşüyor?
Eğer öyleyse, ben de ona benzer bir şey fark ettim Petlebi'de (mobilden bahsediyorum tabi). Mesela "şampiyon" kısmından fotoğraflar daha kötü görünüyor ama fotoğrafa tıklayıp üyenin sayfasında açılınca sıkıntı olmuyor.
Tahminim: Sitede sayfaların daha hızlı yüklenmesi için fotoğraflar sıkıştırılıyor olabilir. Bu yüzden de görüntü kalitesi düşüyor olabilir. "Bununla ilgili yapılabilecek bir şey var mı?" derseniz de, olduğunu sanmıyorum. Yine de, farklı görüntü kalitelerinde fotoğraf yüklemeyi deneyip kıyaslayabilirsiniz.

Ela04

Düzeltemezsiniz. Net bir fotoğrafını koyun. :)