Kedimi Kucağa Alınca Hırlıyor

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba. Önceden hiç böyle bir sorun yaşamıyorduk ama bu gün bana ve kardeşime bu şekilde hırlamaya başladı. KArdeşime hiç yoktan onu görünce hırlamış bende onu Farklı bir zaman diliminde alınca hırladı hemde 2 kere hırladı yani iki kere kucağıma almıştım Farklı zamanlarda ikisinde de hırladı. Anlayamadığım bizden korkuyor ya da bizi istemiyor mu. Yanş bizimle 6 aydır falan birlikte sadece ilk geldiği hafta hırlamıştı alışana kadar şimdi böyle olunca bende acaba bizden korkmaya mı başladı diye düşünüyorum. Çünkü birbirimizi yakalama saklanma oyunları falan oymuykruz bunlar onu tedirgin ediyor olabilir mi yani koşturmamız falan. Oyuncağını atıyorum oda ağzına alıp kaçıyor bende arkasından koşuyorum o bir yere saklanıyor oyuncağını bırakıyor sonra tekrardan oyuncağını alıp atıyorum bu şekilde oynuyoruz. Uzun zamandır bu şekilde oynuyoruz ama bu hırlamalar yeni oldu

4 CEVAP

Sutunannesi

Yani uzun zamandır oynuyorduk ama hiç böyle yapmıyordu. Birde ben kedimi çok zor taşıma çantasına sokuyorum kucağıma falan alıyorum o atlamak istiyor ben bırakmıyorum çok zorlu şartlar altınds giriyor. Acaba onu kucağıma aldığımda veterinere götüreceğimi falan mı düşünüyor

martha

evet öyle sanıyor olabilir. ben de bazen kedimi kovalıyorum çok sevesim geldiğinde ama kovaladığım günler evdeki herkesten kaçıyor:D bir süre hiç rahatsız etmezseniz birkaç gin sonra kendi kendine gelip kendini okşatacağınu düşünüyorum

zuleyhaa

Bence de veterinere gideceğini düşündüğünden kaçıyor olabilir. Evde otururken kucağınıza alıp severek uyutabilirsiniz. Kolturmacalı olmayan oyunlar seçebilirsiniz bir yumağı iple sarkıtıp oturduğu yerde koltukta tutmasını sağlayarak mesela . Hırlamasına rağmen kucağınızdan indirmeyin ve kucağınızda uyuyana kadar sevin derim ben

martha

kovalamaca oynamak korkutmuş olabilir diye düşünüyorum ben