Başarılı Sahiplendirme İçin Neler Yapabiliriz.? Önerileri Alırsam Sevinirim.

ergun73

hızlı ve en önemlisi doğru etkin sahiplendirme yapmak için neler yapabiliriz. deneyimli arkadaşlardan öneri alırsam sevinirim.
teşekkürler

3 CEVAP

ilanekle

6 yavru sahiplendirdim geriye bir tane kaldı.
Madde madde:

  1. İlan ver
    Her yere ilan ver böylece yuva bulma ihtimali artar

  2. Tanın sartlandır
    Evsiz yavrunun karakterini tanın ve şartlarını ekle örneğin eğer cins köpeğin varsa genelde yavrulatıp satmak isteyen kişiler ara o yüzden şartlarda kısırlaştırma olmalı ayrıca yaş sınırı koy mesela en genç 18 yaş üstü de ama en iyisi gelende 25 yaş üstü olanlardır.

  3. İyi ve net çekilen fotoğraf
    En sevimli hallerinin fotoları dikkat çeker.

  4. Tecrübe
    Köpek bakımında tecrübeli insanlara vermek her daim iyidir.

  5. Yaşam alanı
    Yaşayacağı yeri görmek iyi olur

  6. Bakabileceğine kesinlikle inandığınız birileri olmalı

ergun73

teşekkürler.

ilanekle

Hiç önemli değil.