Kedim Sarı Kustu Yardim Edin !

yeldaC

9 aylık kedim ilk defa kizginliga girdi sakinlessin diye tarlusal ilacin ceyregini verdim. Hic sorun yoktu bugun sari , hafif köpüklü sıvı kustu oncesinde de halsizdi evi temizledim yeri yalamis ondan olabilir mi yoksa ilactan midir ? Su an pek halsizligi yok yerlerde yuvarlanıyor ne yapmam gerek normal midir ? Lutfen yardım edin

12 CEVAP

Havanese_Siri

genelde yabancı bir şey yutmak sarı köpük kusmaya neden olur ilaçtan olabilir

SedaSD

Halsizliği ve kusmasına olayına gelince bence hiçbir şey olmasını beklemeden veterinere gidin. Bu olayı arkadaşım yaşadı halsizlik ve sarı köpüklü kusma olayını kötü sonuçlar ortaya çıktı. İnşallah bir sorun yoktur

yeldaC

Hepinizin cevabı için teşekkür ederim geç cevap yazdım ama meğer benim lasik tokamı yutmuş ondan öyle kusmuş sapasağlam kızım :)

SedaSD

Şükür kötü haber gelmedi... :) Umarım hep sağlıklı kalır...

yeldaC

Sorun teşkil eder mi bir sey yapmam gerekir mi zaten vermeyecegim ilactan daha

SedaSD

Kesinlikle vermeyin. Çok çok zararlı

yeldaC

Ya gercekten mi bisey olur mu kizima ya :(

yeldaC

Tesekkurler cevapladiginiz icin yine kusarsa direk goturcem

Havanese_Siri

halzisliği görmemiştim ilacı bir daha sakın vermeyin ve veterinere götürün zehirlenme vb. bir şey olabilir

Ismet123987

Bir daha yaparsa weterine götürün tedbir önemli

yeldaC

Çok teşekkürler umarımm daha dikkatli olmam gerek :)

BALGOZ

çok sevindim