Exclusion Kullananlar Dikkat

ozanesk

kedi.bakisi Instagram sayfası Exclusion ile ilgili şikayetleri iletmiş ve kendisine gelen şikayetler de olduğunu söylemiş. Ton balıklı mamalarda kristallenme olayları olmuş.

********'da ürün yorumlarında da görmüştüm kendim, firma da kendi doğrulamış sorun olduğunu. Keşke şeffaf olup genel bir bildiri yayınlasalardı...

" Hiçbir mamayı körü körüne savunmayın ve önermeyin " tezinin canlı bir kanıtı.

17 CEVAP

Palyaco

Tavukluda hiç sorun yaşamadım ton balıklı yi saten sevmiyor bizimki kullananlar dikkat etsin ton balikliyi

Bunu şuan görmem 😥. Belki yıllardır exclusion kullanıyoruz. Sığırlı kısır kediler için olanindan. Bir iki ay önce 5 kediden erkek olan birinde idrar yolu sıkıntısı yaşadık. Bu hafta nüks etti ve hekim kristaller olduğunu söyledi. Ben de hala mamaya toz kondurmamaya çalışıyordum ta ki bu gönderiyi görene kadar. Şuan çok mutsuz hissediyorum. Belki sadece somonluda değil sığırlıda da sıkıntı vardır. Güncel durumu merak ediyorum doğrusu.