Mamalarından Memnun Kalanlar Bu Konuya Baksın

mehtapkaplan

Merhabalar..

Acana- Pasifica kullanıyoruz memnunuz herkesede öneririm. Rotasyonlu mama kullanmak istiyorum. Acana uzun süreli kullanım önermiyorlar.

Veterinerin biri acana iyidir dedi diğer veteriner virbac dedi. Virbacı sürekli almak zor.. Sizin memnun kaldıgınız mamalar hangileri

26 CEVAP

Mini2019

Kendini kanıtlamış, klinik mama yapabilen firmalar tercihimdir... RC Hills Virbac gibi

Mia_____

Royal canin net

Palyaco

Klinik mamada vibrac en iyisi normalde happy cat Atlantik somonlu kullanıyorum kısır çok çok memnunum

HaydutveNazli

Nd benim kedilerin tuyunu dokuyor hills iyi geliyor tuylerine ama bu tamamen kediye bagli her mamaya her kedi ayni tepkiyi vermiyor ama rc ve advance inanilmaz sismanlatmisti

pablopicasso

Virbac kullanıyorum. Tek geçerim.

Sırası ile daha önce kullandıklarım. Proplan, çok çok kısa süre ND ama perişan etti. Sonrası yine Proplan ardından Hills kullandık. Şu an dediğim gibi Virbac kullanıyorum.

Sevimcolak

Proplan yiyor 4 kedim ölçülü veriyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadık

Miniss

Bozita ya bakabilirsiniz İsveç markası olduğu için ben güvenerek kullanıyordum , kullanmadığım ama kaliteli olduğunu bildiğim mera,natures variety markalari var .advance ve hills bilindik markalardan ve kedime iyi geldiği için kullaniyorum ama bütçeniz yetiyorsa virbac hakkinda cok iyi seyler duydum hep

worldofcats

nd kullandığım dönem tüyleri hiç dökülmüyordu ve aşırı sağlıklılardı ama kediden kediye göre değişir tabii, hills kullandığımda biraz daha fazla dökülme gözlemledim. ikisi de bence iyi mamalar rotasyona düşünebilirsiniz

KimJeongguk

Nd somonlu kullanıyoruz memnunuz 2. 10kg paketimizi aldık geçen hafta. Tüyler yumuşacık severek tüketiyor.

Emirrckr

N&D tavsiye ederim bende.
Aylardır kullanıyoruz,gözle görülür hiçbir problem yaşamadık.
Tüy dökümü mevsim geçişleri haricinde yoğun derecede olmuyor uzun tüylü bir kedi olmasına rağmen.
Ayrıca tüy sağlığı da iyi,kilosu gayet yerinde.

Midnightoil

Bozita ve ND rotasyonlu kullaniyoruz, ancak mama fiyatları uçtu son gelen zamdan önce 10kg. Bozita alabilmeyi başardım.

Yusuf AYDIN

Nd somonlu kullanıyoruz memnunuz 2. 10kg paketimizi aldık geçen hafta. Tüyler yumuşacık severek tüketiyor.

NikoPasa

Kullandığınız mamaya göre bir tık alt segment olsa da royal canin veya proplan önerebilirim.

Royal caninin içinde ne varsa sevmeyen kediye rastlamadım ama et oranı purinaya göre biraz daha az ve kedimin dışkısını biraz daha kokutuyor.

Gelgelelim purinayı, royal gibi iştahla yemiyor bizim paşamız ama et oranı yüzünden ben bu iki mamayı dönüşümlü tercih ediyorum.

Virbac çok kaliteli bir mama ama lezzeti N&D veya Acana gibi olmaz. N&D Burger King, Virbac evde yapılan sebze çorbası gibidir derim hep. Çok sağlıklı ve çok kaliteli kesinlikle. Virbac sadece veteriner kliniklerinde satıldığı için kimi veterinerler özellikle önerir. Ama illa veteriner serisi bakılıyorsa Hills de hiç yabana atılacak bir mama değildir.

gece18

Mera kullanıyorum memnunum.