Kedisine Atılan Topu Geri Getirme Oyunu Nasıl Öğretilir ?

Minnakpatipuki

Kedimle saklambaç kovalamaca oynuyoruz bazen de kedi oltasiyla oynuyoruz ama yeni bir oyun öğretmek istiyorum. Kedisini egitenler yardımcı olabilir mi? :)

84 CEVAP

mimimomo

geri getirmesi garanti degil valla, kapti mi top suruyo kapaklarla bile.
isine gelmeyen taraflara (hali kilim gibi) gelince, kapagin ucundan tutup, "top surebilecegi" zeminlere istedigi gibi tasiyo. demem o ki, "keyfi olursa" yapar :)))) aksini gormedim simdilik.

izmir_pet

egitmen onemli ama ogrencimiz de onemli:D acaba ogrenmek istiyormu:) ben bicok seyi ogrettim ama onu ben bile ogretemem asla getirmez. Arada kendi isterse ipli oyuncagini getirip veriyo ama isterse:)

kedigibiyiz

Odine mama desem sırtını dönüp uyur. Su desem boş boş bakar. Kum desem ne diyo bu der sanırım :D kedilerinize hayranım ben öyle şaklabanlıklar yapıyorum. Odin sadece bakıyor :DDD

Minnakpatipuki

Benimkinin silgime asiri bir ilgisi var. Hicbir topu öyle oynamıyor :D ders çalışırken silgimi o küçük paticikleriyle uğraşa uğraşa kalemlikten çıkarıp masada suruyup yere atıp orda oynuyo asla usenmiyo :D

Minnakpatipuki

Öyle oynuyoruz ama çok çabuk ilgisini kaybediyor top kaciyo ben alıp geliyorum kim kiminle oynuyo belli değil :D

minnoskoss_123

Sizin ev kedi okuluna dönmüş resmen. Bu komutları Latte yapsa gözlerim dolar resmen:D Ben yollarım size Latte’yi ya:) Adres rica edem;) sshsjsjsjjsjsjsjj

Avifors

Ben asıl pati verdirip el sıkışma nasıl öğretilir onu çok istiyorum :) Pati dedikten sonra patisini elime alıp sallıyorum sonra ödül maması veriyorum aferiin diyip ama önünde pati dediğimde patisini hiç getirip vermiyor. Kediye zorla ödül veriyor gibi hissediyorum :)

Minnakpatipuki

Nette gordum videolarını yapanlar var ama bi beceremedim ben :D

minnoskoss_123

Köpekler için mi soruyorsunuz? :D

Minnakpatipuki

Köpek kolay önemli olan kediye öğretebilmek :D

minnoskoss_123

:) ;)

Minnakpatipuki

Ahah :D ben öğretmenlik okuyorum bu arada son sınıfım kanımda var demekki :D önce bi deniyim dedim bir iki hafta cevap vercek mi diye baktım yavas yavas cevap veriyo otur deyince oturuyo bende devam ediyim dedim :)

minnoskoss_123

Kedilerde işe yarıyorsa çocuklarda da işe yarar herhalde. Deneyeceğim. Bakalım Latte uyacak mı.

minnoskoss_123

İyi öğretmen olur sizden:D

minnoskoss_123

Deneyeceğim;)