Kedinize Verdiğiniz Takviyeleri Yazma Etkinliği :)

patili

merhaba ben ürünleri yazarak başlatıyorum bu etkiliği.herkes kendi kedilerine kullandıklarını yazarsa birçok kişi hem bilinçlenir hem teşvik etmiş oluruz.
1.canvit aminosol
2.gimcat multivitamin, taurin,urinal,prebiyotik
3.natur Vitta C
4.Vmp cilt tüy bakım macunu
5.beapharın taurin şurubu
6.gimcat gastorial macun

Bunları peşpeşe değil de dönemsel ihtiyaçlara göre günlük veriyorum.
Yılda bir kere de
Vedavetin phytomins ürününü veriyorum
Bir de viyo recupation şurubunu.

16 CEVAP

lwb

Phytomins bağışıklık sistemi için
Arada gimcat multivitamin

Dediğiniz gibi ben de hep değil de dönem dönem veriyorum. Şu ana kadar kullandıklarımız; zoovital malt macun, vetoskin, biopet active sarımsaklı çiğneme tableti, biopet active biotinli çiğneme tableti.

Gozdetemizel

Gimcat vitamin(ton balikli yada 12vitaminli) ve prebiyotic

onurtemiz

Multiboost

Gimcat multivitamin
Mutamin somon yağı
Vetri lysine
Canvit biotin

Gözle görülür tüy farkı olmadı zaten uygun fiyatlı bir şey müthiş bir şey beklemedim. Ama tek faydası tüy değilmiş sanırım, ben sarımsağın genel faydası için kullanıyorum, bir de bağırsak florasına katkısı oluyormuş diyorlar

Tüy faydası istiyorsanız kesinlikle vetoskin öneririm. 10. Günde birden gördüm faydasını, şu an çok iyi durumda tüy dökümü

patili

vetri lysine'in yeni çıkardığı çiğneme tabletini biz de kullanıyoruz:))çok güzel

patili

vetri lysine'in yeni çıkardığı çiğneme tabletini biz de kullanıyoruz:))çok güzel

patili

vetri lysine'in yeni çıkardığı çiğneme tabletini biz de kullanıyoruz:))çok güzel

Fakat çeşitlerini bulamadım yurtiçi sitelerde. Yabancı sitelerde var

beautifulcat

Hepsini ihtiyaçlara göre ayarlamakla beraber, [veteriner hekiminize danışmadan kullanmayın uyarısı yapmama gerek yok sanırım, artık hepimiz hemfikirizdir diye düşünüyorum :) ]

Dr. Mercola - Spirulina
Mervue- Lysine 100
New Life EFA S-1200 Balık Yağı
Viyo Reinforces
Evicap 100 I.U
Gimcat Multivitamin macun

cavdartarlasi

Lysine

Gimcat peynirli multivitamin-dönem dönem, vetoskin-her gün, natur brewers sarımsaklı tablet-her gün.

patili

natur sarımsaklı tablet biz de kullandık ama bi fark görmedim ben hiç bir konuda. hatta tüylerini döktü bizim kızın. bıraktım sonra. siz de ne gibi değişimler oldu kullandıgınızda?