“Sahte” Fotoğraf Yarışması

Anonymus915830

Merhaba arkadaşlar, biraz konu dışı olacak ama... Bu gözler sahte beğeni atanları gördü, 20-30 hesap açıp kendi fotoğrafına beğeni atanı da gördü de bu kadarına pes. İnsanlar artık kendilerine ait olmayan fotoğraflarla yarışmaya katılıyorlar. Herkesin kedisi, köpeği kendine zaten dünya güzeli. Başkalarının fotoğrafını çalıp yüklemek nedir. Örneğin şu an yarışmada 1. olan SevimliDost isimli kullanıcının Teddy isimli köpeği ona ait değil ve bu şekilde sahte fotoğraf yükleyenlerden o kadar çok var ki. Artık tepki göstermek istedim. Zaten her gördüğümü petlebiye bildiriyorum gerekeni yapıyorlar ama bu kullanıcılar uslanmıyorlar. Bu kişiye güzel bir şekilde fotoğrafı kaldırmasını çünkü ona ait olmadığını söylememe rağmen yorumumu sildi, ben de petlebi ailesine ulaştım tabii ki. Gerekeni yapacaklardır her zamanki gibi. Sizleri de bu konuda uyarmak istedim beğeni yaparken dikkat edin gerçekten hakedenlerin hakkını yiyenlere istediklerini vermeyelim. Buyrun bu da o köpeğin gerçek sahibi, orijinal sayfası. Ayıp!

https://www.instagram.com/p/BTBjTqFBM51/?igshid=1gidpr283tr9w

24 CEVAP

Katya06

50 tl için gerek var mı bu kadar rezilliğe bilemiyorum..

QueenMete

Aranıza yeni katıldım fakat okuduğum şeyler beni üzdü bu güzel canların bir de bu şekilde suistimal edilmesi... çok yazık????

Anonymus552223

Bir keresinde benin yukledigim foto son gune kadar 1. idi.son gun biri geldi daha once siralamada bike degildi. bir gunde oy alip gecti

Htcozlp

Ya kedisi can çekişirken veterinere gitmeyip buraya yazan insanlar var.Valla çok şaşırmadım, sitede çok değişik insanlar var..

sarmanbirkedi

Petlebiii duy sesimizi !!!

Anonymus915830

@Katya06 çok enteresan gerçekten karşılarındaki insanları saf yerine koyuyorlar. Uyarınca da yorum siliyorlar, ne diyebilirim ki

Anonymus915830

@Htcozlp gerçekten çok değişik karakterler var haklısınız. En azından belki bu şekilde katılanların haksızlığa uğrayanların seslerini duymuş olur ve haksızlık yapan kullanıcıları öğrenmiş oluruz

Anonymus915830

@Fatih55 ben o kadar çok gördüm ki sormayın :D Beğenenlere bir bakıyorsun nickname’ler “fjdkfkkdf” şeklinde yeni açılmış ne fotoğraf ne yorum ne soru ne puan hiçbir şey yok bariz belli ediyorlar yani

dilaraxx

ya işte anlamıyorlar uyarsan bile,kafa yapısı belli bunların. sinirimi bozuyor bende farkındayım ne zamandır uyarsan uğraşılmıyor . benim anlatmak istediğim 50 tl için bunu yapan daha yüksek miktar için neler yapmaz ihtiyacı olsa da olmasa da ayıp işte:(

Anonymus915830

edit: Nickname “SevimliTom“ imiş

Fatih55

İlgilenmiyorumda yarışma ile siteye ilk kaydolurken kedilerin fotoğrafını yükledim site otomatik kattı yarışmaya

dilaraxx

ÖYLE ÇOK VAR FARKINDAYIZ BİZİ BÖYLE SALAK FELAN ZANNEDİYORLAR

Anonymus915830

@dilaraxx aynen öyle insanları salak yerine koyuyorlar

dilaraxx

ya kaldı ki altı üstü 50 tl için bu kadar salakça şeylere de gerek yok ben bunun için koymuyorum resim felan. çünkü böyle aptal insanlar var

Anonymus915830

@dilaraxx para kısmını hiç konuşmuyorum. İhtiyacı vardır yoktur bilemem o kısmı beni ilgilendirmez bile. Hak yiyorlar ya bu o kadar basit bir şey olabilir mi, kim olursa olsun gördükçe şikayet etmeye devam edeceğim benim için çok büyük bir ayıp bu. Bir de kalkıp uyardığım yorumumu siliyor sanki yorumu silince o köpeğin fotoğrafı ona ait olacak :D