Zee Dog Resmi Sitesinden Tasma Alsam Sıkıntı Olur Mu?

GoldenOdin

Köpeğime Zee Dog tasma almak istiyorum ama aşağıda resmini koyduğum tasmalar sadece Zee Dog resmi internet sitesinde satılıyor. Sizce alsam gümrüğe takılma ihtimali var mı

12 CEVAP

sezind

Sanmıyorum gümrüğe takılacağını. Gümrük sınırı 75 dolardı diye hatırlıyorum. Ben vitamin tableti almıştım ******dan, takılmadan gelmişti.

Cotontzu_Siri

Sanmıyorum. Sıkıntı çıkarsa ptt'den çıkar :P

Batuhanxc

**********ten al çok daha ucuzdur

GoldenOdin

Ürünlerin toplamı 40 dolar ediyor

GoldenOdin

Ama işte ******dan bahsediyoruz o tip yerlerde takılma olmuyor

Cotontzu_Siri

Yalnız bana bunlar fazla pahalı geldi :/

GoldenOdin

Türkiye'ye göre daha ucuz kalıyor

GoldenOdin

Zaten Zee Dog phalı bir marka ama renk açısından çok güzel sizin de bakmanızı tavsiye ederim

Cotontzu_Siri

Ben aldığım 15 liralık göğüs tasmasından memnunum :D

GoldenOdin

Baktım zaten istesemde veremem çünkü 40 dolar da nakliye istiyor

Cotontzu_Siri

:o

GoldenOdin

Artık türkiye'den alacağım