Yavru Kopek

Gayebyl

Yavru bi kopek buldum apartmanin bahcesine koymak istiyorum.fakat burada birsuru yetiskin kedide var. Acaba bu yavruya bi zarar verirlermi.kopegin disleri yeni cikmis kac aylik bilemiyorum

5 CEVAP

cute_catTR

bence bahçeye koymanız pek doğru olmaz çünkü kediler ona zarar verebilir :) imkanınız varsa biraz büyüyene yani 1 yaşına kadar falan evde besleyin bence

Alfam

Evde beslemek daha mantıklı şu anda çok küçük eğer eve almaniza imkan yoksa da sahiplendirmek onun için daha iyi olacaktır

Sirinkedisever

cute_catTR
Biz de öyle dedik ama evinde kedi de varmış o yüzden barınağa bırakacak ama şartlar iyiymiş ve gelip ziyaret edecekmiş :))

Alfam

Barınağa vermektense sahiplemdirmek daha güzel değil mi?

Sirinkedisever

Alfam
Evet, bende öyle söyledim ama bugün içerisinde gitmek zorundaymış.