Kedimin Gözleri Puslu Ve Kanlı

gozdeleo

arkadaşlar merhaba. benim 5 aylık tekir kedim var. 1 gündür halsiz uyuyor arada bir zorla oyun oynatıyorum. bugun de gözleri kanlanmış ve pusluydu. burnu kuru değil ama rengi açıldı. ateşi yok gibi veterinere yarın götüreceğim ama öncesinde bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum gözleri cok uyumaktan mı öyle oldu acaba?

4 CEVAP

Yampirik

Çok uyumaktan gözleri kanlanmaz bence. Enfeksiyon kapmış olabilir gözü. Geçmiş olsun bu arada umarım en kısa zamanda iyileşir

apovlitos

pusludan kastınız eğer gözündeki gri tabakamsı bir şeyse, enfeksiyon kapmıştır.

gozdeleo

teşekkür ederim daha önceden enfeksiyon kaptı ama böyle değildi akıntısı vardı

mrysckn

merhaba gozdeleo. yukarıda bahsettiğin durum benim kedimin de başına geldi ve çok stres yaptım. umarım iyileşmiştir miniğin. benimde korkum biraz olsun azalsın istiyorum .